cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zakaj prekuhavati vodo?

clock-img

20.06.2005, 15:42

clock-img

AEL

pencil-img

54

:zmeden:

clock-img

20.06.2005, 15:49

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Laičen odgovor:
- da se z vročino uničijo škodljive snovi, če gre za vodo iz pipe
- da se uničijo minerali, če gre za ustekleničeno vodo, ker so nekatere preveč mineralizirane

clock-img

20.06.2005, 23:35

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Zato, da se unicijo mikroorganizmi in iz nobenega drugega razloga. Ampak ce pomislis, veliko stvari kar tako operes z vodo, pa potem uporabis na dojencku, pa mu nic ni..

Jaz nisem prekuhavala. Voda iz pipe je pitna in ne vsebuje patogenih mikroorganizmov. Ko pa vodo prekuhavas, pa z izparevanjem se samo koncentriras nitrate in podobno nesnago, ki jo voda vsebuje..

Ce mene vprasate so vsi sterilizatorji in podobne zadeve fajn nateg mladih mamic.

clock-img

21.06.2005, 23:12

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Ma, men je vso to prekuhavanje in steriliziranje čist mim...Saj potem pa s to isto vodo opereš sadje ali zelenjavo pa daš to otroku..:zmeden:

clock-img

21.06.2005, 23:13

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

:bravo::bravo::bravo:

clock-img

21.06.2005, 23:21

clock-img

babylove

pencil-img

2473

pol pa s prekuhano vodo perite, pa bo 8)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem