cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zakaj on ?

  
clock-img

02.11.2006, 19:50

clock-img

sara2

pencil-img

28

Sobota. Sonce, prijetno toplo. Skupno kosilo s prijateljem in njegovo družino. Med jedjo veselo sporočita, da "sta" noseča 15 tednov. Solze sreče tečejo v potokih. Po kavici se je nebo vtrgalo in vlilo se je kot iz škafa. Pri nas je bil z motorjem, ona se je pripeljala z avtomobilom. Zaradi strahu pred ponovnim nalivom je zahajal svojega konjička in se odpeljal - v smrt. Nič hudega sluteč prižgem radio in takoj sporočilo o prometni nesreči v kateri je umrl motorist. Občutki? Ničesar nisem čutila in ne slutila. Čez kakšno uro ga pokličem na GSM, telefon zvoni v prazno. Nič, je pač še na motorju in ne sliši. Nato me prešine. Prižgem radio, še vedno poročajo o prometni nesreči, cesta je zaprta. Kličem, kličem.... Ker je stiska vse večja se vsedem v avto in odpeljem na kraj nesreče. Vidim razbitine, barvo njegovega motorja, toda še vedno upam, saj ni edini s takšnim motorjem. Upanje umre, ko mi policist potdri, da je to on. Nekje vmes mi omeni, da nje ne dobijo in naj ji jaz sporočim novico. user posted image Toda kako! Kako ji naj povem, da je umrl nekdo, ki ji je pomenil vse!!!! Na mojo srečo ji je policija pred mano sporočila novico, toda zaradi tega nam ni nič  lažje. Vsepovsod jok, žalost, obup in vprašanje ZAKAJ ON? Zakaj je zapustil njo in dva angelčka - enega še nerojenega! Kako naj ji pomagam? Kako naj pomagam sebi? Kdaj nebo tako zelo bolelo? ZAKAJ, ZAKAJ??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Solzice -- 2.11.2006 23:11:40 >

clock-img

02.11.2006, 19:56

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

sožalje vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image
Skušaj ji stati ob strani in  ji prisluhni v njeni stiski.

clock-img

02.11.2006, 20:02

clock-img

Disney

pencil-img

528

Sožalje user posted image  user posted image  user posted image
Verjamem,da ti je težko in da se počutiš obupno.Bodi močna za obe,stoj ji ob strani in ji prisluhni.

clock-img

02.11.2006, 20:05

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

user posted image user posted image user posted image user posted image


sožalje vsem....


prijateljici pa stoj ob strani, ker bo vsake rame zelo vesela, da se bo lahko nanjo naslonila in zjokala.......





_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

02.11.2006, 20:13

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Včasih je življenje res nedoumljivo user posted image .. Naloži nam takšno breme, tako veliko žalost, da je človek ne more nositi in doživljati sam.. Bodita si druga drugi uteha, morda vas bo ta strašna tragedija še bolj povezala in boš prihajajoče bitjece zaradi tega še bolj srčno čakala user posted image  ..   Moje sožalje.

_____________________________

ROŽICA

clock-img

02.11.2006, 20:16

clock-img

Anonimen

ful me prizadanejo takšna sporočila, saj sva tud midva motorista. ne predstavljam si, da bi se komu kaj zgodilo, kaj šele, takrat ko bi jaz bila user posted image . Tud sama sva letos zgubila prijatelja- motorista. včeraj sva šla na grob.. tok sveč.. grozno.. potem se spomniš še samega pogreba- bajkerskega.. user posted image

ne vem kaj naj rečem.. žal mi je zate, za tvojo prijateljico in vse bližnje.. samo želimo si lahko vsi, da se takšne stvari ne bi več dogajale..user posted image

clock-img

02.11.2006, 20:20

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

user posted image user posted image  Sožalje vsem njenim user posted image user posted image
Ti pa ji le stoj ob strani, saj bo še kako potrebovala tvojo ramo, da se nasloni nanjo in izjoče.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

02.11.2006, 20:30

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Sem slišala za nesrečo in sem se tudi jaz vprašala enako kot ti...ni odgovora...pomagaj prijateljici in sinku ter nerojeni pikici da nikoli ne bodo pozabili svojega atija...

clock-img

02.11.2006, 22:09

clock-img

Anonimen

Žal, odgovora na to vprašanje ni user posted image  user posted image  user posted image ,... lahko samo rečem, da vem kako ji je. Točno vem kako se počuti. Ne skrbi,... nerojen otroček bo naredil čudež, in ji bo dal nenormalno voljo do življenja. Tako je meni pomagala najina pikica. Še par dni pa bo prijokala na svet,...
Dan kot je bil včerajšnji me je totalno potolkel user posted image , ampak mislim samo na to, da me čaka neka prihodnost, in ta prihodnost je najino dete, plod najine neizmerne ljubezni user posted image ,....

clock-img

02.11.2006, 23:14

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

Slivnica?Videla sem to nesrečo.In jokala.Čeprav nisem vedela,za koga gre.Pretreslo me je telo,pokrito s črnim polivinilom.Tako neosebno.In to,kar si napisala,je še bolj grozno.Zelo mi je žal-zate in za vse njegove.

clock-img

02.11.2006, 23:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.11.2006, 23:25

clock-img

Jacqueline

pencil-img

532

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Objemi svojo prijateljico in ji povej da se lahko obrne nate kadarkoli in da boš vedno ob njej!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

clock-img

02.11.2006, 23:31

clock-img

Imperial

pencil-img

6

IZVIRNO SPOROČILO: sara2

Nič hudega sluteč prižgem radio in takoj sporočilo o prometni nesreči v kateri je umrl motorist. Občutki? Ničesar nisem čutila in ne slutila. Čez kakšno uro ga pokličem na GSM, telefon zvoni v prazno. Nič, je pač še na motorju in ne sliši. Nato me prešine. Prižgem radio, še vedno poročajo o prometni nesreči, cesta je zaprta. Kličem, kličem.... Ker je stiska vse večja se vsedem v avto in odpeljem na kraj nesreče. Vidim razbitine, barvo njegovega motorja, toda še vedno upam, saj ni edini s takšnim motorjem. Upanje umre, ko mi policist potdri, da je to on. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dejan? Poznal sem ga od modelarjev. Kdaj je pogreb?

Tomo.

clock-img

02.11.2006, 23:31

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Moje sožalje.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

02.11.2006, 23:44

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Moje sožalje in bodi zraven prijateljice v tem huem času za njo.  

_____________________________

Najdojenček

clock-img

03.11.2006, 07:55

clock-img

Sandra-4

pencil-img

58

Moje iskreno sožalje. Vem, kako zelo boli, ko ljubljenega izgubiš tako nenadoma in popolnoma nepričakovano. user posted image

clock-img

03.11.2006, 08:24

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Moje sožalje user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

03.11.2006, 09:19

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

Prijateljici stoj ob strani, saj te bo verjetno potrebovala. Bodi močna!

katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

03.11.2006, 09:23

clock-img

sara2

pencil-img

28

Hvala vsem za sožalje,  tolažilne besede. Prenesla jih bom tudi njej, ki jih sedaj najbolj potrebuje. Trenutno je v fazi agonije, ki ni več žalost ampak grozno trpljenje. Danes je pogreb zato je še toliko težje. Rada bi bila čim več z njo, ji stala ob strani, hkrati pa se bojim, da ji povrzočam samo še dodatno bolečino. Vem, da je noro vendar se neposredno počutim krivo za njegovo smrt. JAZ sem jih povabila na kosilo, od mene je šel! Zaradi tega imam tudi občutek, da ji je še težje ko vidi mene, saj se takoj spomni na nesrečno soboto.
Naj nam danes nekdo da moč, da prestanemo vse to. user posted image

clock-img

03.11.2006, 09:52

clock-img

Anonimen

Iskreno sožalje vsem žalujočim!user posted image

clock-img

03.11.2006, 09:53

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Zelo mi je hudo, ko take reči berem.user posted image

Ne počuti se krivo, veš, usoda naredi, kot misli narediti. Tako je bilo namenjeno. Nič ne bi spremenilo toka dogodkov. Ona dva sta hotela k tebi priti, s svojo glavo sta se odločila in tudi ne moreš zavrteti kolesa časa nazaj. Najboljše je sprejeti reči, da so take, kot so. Vem, da je to ta hip nemogoče, vendar bo vsak dan malce lažje.

Veliko poguma mamici, pa moči, da vse to preživi. Resnično včasih življenje ni nič fer. Ampak ne glede na to, nekje sije sonček, tudi zanjo in za njene otročke. Držite se, vsi skupaj!user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.11.2006, 10:08

clock-img

noe

pencil-img

982

Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.11.2006, 10:15

clock-img

KODA

pencil-img

4015

user posted image user posted image moje sožalje

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

03.11.2006, 10:18

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Stoj ji ob strani. V teh dnevih se ji je verjetno podrl cel svet.

Pa moje sožalje.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.11.2006, 12:52

clock-img

kitty

pencil-img

100

Moje sožalje user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem