cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zakaj ne potegne mehčalca?

clock-img

22.01.2006, 19:40

clock-img

tt79

pencil-img

541

To da sem si ped letom in pol kupila najdražji -takrat v ponudbi- pralno sušilni stroj Electroluks i fa sem mislila, da mora bit za to cenoo tut najboljši sem že govorila!
O tem da je katasrofalno slab tut!user posted image
Ampak to, kar se mi dogaja zdaj mi pa dvigule pokonc lase.user posted image user posted image
Že pri nekaj pranjih mi ni potegnu v stroj mehčalca. Vse sem že prečistla, ampak mehčalec po pranju še kar ostaja v posodici. A ima katera podobne izkušne?user posted image

Je mogoče, da je kriv mehčalec?  Do sedaj sem uporabljala lenor ali silan, zdaj pa uporabljam onga šparovga...

clock-img

22.01.2006, 19:43

clock-img

artista7

pencil-img

816

aja? pri moji mami doma pa mehčalec potegne, samo ko opere, je noter v predalčku za mehčalec polno vode, ki sploh noče odtečei.. a ma kdo rešitev tudi za ta problem?
Zate pa mislim, da bi bilo dobro malo povprašati o zadevi na servisu..

clock-img

22.01.2006, 19:46

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Jaz imam tri leta star Elekrolux pralno-sušilni stroj in nisem nikoli imela težav z mehčalcem. Odkar imamo pa malo user posted image , mehčalca sploh več ne uporabljam.

Morda bi res na servis poklicala, če ti stroj ne dela, tako kot bi mogel.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

22.01.2006, 20:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.01.2006, 20:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.01.2006, 20:24

clock-img

Anonimen

Mogoče je pa filter zabasan. Se mi zdi, da se je to meni že zgodilo, da zato ni potegnilo mehčalca.

clock-img

22.01.2006, 20:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem