cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol

clock-img

16.10.2008, 11:23

clock-img

anjica

pencil-img

12

Ta borba s kilogrami, ki nočejo dol, je že prav grozljiva. Sem brala tule Zakaj kljub dieti ne morete shujšati? o tem, da v stanju utrujenosti človek ne more funkcionirati in pa da znajo biti kriva tudi neka zdravila... ampak kako se znebiti stresa?? Jaz nisem dovolj pametna, res ne!

clock-img

16.10.2008, 11:39

clock-img

piamaria

pencil-img

523

ah nočna mora ja, 90 dnevna mi je edino pomagala+ telovadba in hitra hoja.user posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

clock-img

16.10.2008, 12:34

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hej, jaz si postavljam isto vpršanje, čeprav nisem na dieti, temveč bi rada bolj na izi shujšala. In sicer tako, da zjutraj pojem kakšno sadje, popoldan kosilo in potem še proti večeru, če je sila kako sadje, če ne, pa nič. Ampak po skoraj 2 tednih sem še s kilami vedno na istemuser posted image  prej pa sem pojedla ohoho vsega čez dan, pa je tudi ostalo na istem..sedaj pa se mi zdi, kot da stradam, pa nič od ničuser posted image

clock-img

16.10.2008, 12:48

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Prehrano je potrebno v celoti spremeniti, torej poskusi ločevati in imej potrpljenje, ker kg včasih ne gredo nič dol potem pa naenkrat dve tri kile. Tako da potrpljenje draga moja, saj redila se tudi nisi samo en teden....
Pa močna volja.....user posted image

clock-img

16.10.2008, 13:12

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Mora it. Al ni prava dijeta, al pa nisi dovolj vstrajna. Pred kratkim sem končala 90 dnevno ločevalno in sem super zadovoljna. Taka nisem izgledala že 11let( pred rojstvom mojih dveh sončkov).

clock-img

16.10.2008, 19:57

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

S stradanjem narediš več škode kot koristi. Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.

clock-img

17.10.2008, 08:32

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

S stradanjem narediš več škode kot koristi.
Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.




se stinjam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

monti je zakon!

monti 4 president hahaha

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

17.10.2008, 16:59

clock-img

Anonimen

moja mura koliko kil si pa imela če si šla zdaj 25 dol, saj te nikjer več ni najbrž

no blagor tebi samo to lahko rečem

clock-img

19.10.2008, 20:25

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Hej, jaz si postavljam isto vpršanje, čeprav nisem na dieti, temveč bi rada bolj na izi shujšala. In sicer tako, da zjutraj pojem kakšno sadje, popoldan kosilo in potem še proti večeru, če je sila kako sadje, če ne, pa nič. Ampak po skoraj 2 tednih sem še s kilami vedno na istem prej pa sem pojedla ohoho vsega čez dan, pa je tudi ostalo na istem..sedaj pa se mi zdi, kot da stradam, pa nič od nič



Verjameš ali ne, nepravilno se prehranjuješ. To je vzrok tega, da ne gredo dol kg.


_____________________________



clock-img

19.10.2008, 20:28

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Mora it. Al ni prava dijeta, al pa nisi dovolj vstrajna. Pred kratkim sem končala 90 dnevno ločevalno in sem super zadovoljna. Taka nisem izgledala že 11let( pred rojstvom mojih dveh sončkov).



Super!!!!!!

Pa si se vprašala kaj si izgubila? Vodo in mišično maso,ki je potrebna za hujšanje in ko je ne bo več, ne bo šel noben kg več dol. Zakaj ti to govorim??? Ker, če se boš po ločevalni začela prehranjevati tako kot pred njo, boš pridobila kg nazaj. Na žalost je tako.


_____________________________



clock-img

19.10.2008, 20:29

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418


IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

S stradanjem narediš več škode kot koristi. Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.




se stinjam

monti je zakon!

monti 4 president hahaha




Ja, če že dieta je res najboljša montijeva.


_____________________________



clock-img

19.10.2008, 21:30

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Montignac ni dieta, je (zdrav) način prehranjevanja, to tudi sam vedno poudarja. 

clock-img

20.10.2008, 08:55

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

moja mura koliko kil si pa imela če si šla zdaj 25 dol, saj te nikjer več ni najbrž

no blagor tebi samo to lahko rečem




imela sem ogrooooooomno kil, pa še kar nekaj jih mam za zgubit....ampak bo!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

20.10.2008, 08:57

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: Muca Copatarica


IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

S stradanjem narediš več škode kot koristi. Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.




se stinjam

monti je zakon!

monti 4 president hahaha




Ja, če že dieta je res najboljša montijeva.



muca tui maš malo pobrkane pojme, ali nimaš pojma kako se prehranjuje po montignacu, ali pa si mogoče knjigo Jem, torej hujšam le površno prebrala.

Tako kot ti je že rekla Jančika -

Montignac ni nobena dieta. Je zdrav način prehranjevanja. To je vseživljenski projekt.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem