cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zakaj kašlja po dojenju?

clock-img

06.04.2006, 23:02

clock-img

rozi81

pencil-img

718

Mogoče je mal butast uprašanje sam se mi zdi ful čudn.
Že ene par dni ugotavljam da ko se podojiva (dojiva se samo še zvečer, ponoči in zgoda zjutraj, stari smo 9m) začne kašljat ko da bi dobila nekaj suhega v grlouser posted image . Tako kot se ti zgodi če piješ gosti sok pa spiješ usedlino na koncu, ko ti pusti tak neprijeten očutek v požiralniku.
Upam da me razumete kaj mislim, težko je opisat. Ni tisto kašlanje ko se ti zaleti.
Upam da nimam usedlin v joškah.user posted image user posted image


Lp S

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

clock-img

06.04.2006, 23:37

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Upam da nimam usedlin v joškah.



Mogoče pa imaš že mleko v prahu. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.04.2006, 15:00

clock-img

MIN

pencil-img

177

Mogoče je pa alergičen na mleko?

clock-img

09.04.2006, 00:30

clock-img

rozi81

pencil-img

718

Ali se lahko alergija ne moje mleko pokaže šele po 9,5 mesecih?
Zgodilo se je pa danes spet in to tako da sploh ne vem ali bo lahko dihala ali se mi bo začela dušit.
Prav grozno izgleda, ko se mi začne tako čudno davit po dojenju. Sploh ni več kašel ampak, se ji dviguje pa do zraka ne pride pa težko požira slino.
Ampak vedno pa poje vse s takim užitkom da verjeti ne moreš. Kaj bi bilo lahko narobe?
Bom v pon poklicala pediatrinjo samo vseeno, če katera kaj ve bom vesela vsakega odgovora.

Ali mislite da bi bilo bolje da prekinemo z dojenjem?user posted image

Hvala za odgovore.


Lp S

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem