cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zabrazgotinjenje

clock-img

21.03.2007, 08:24

clock-img

Bety upa

pencil-img

467

Prosim administratorja, da ne zbriše to temo, ker mi je zelo pomemben odgovor punc, ki so že uspešno zanosile!!!

Punce, ki ste že zanosile, ali je katera od vas imela diagnozo "brazgotine v maternici", "fibrozna maternica", "fibrozni jajcevodi", zabrazgotinjenje.....ali karkoli podobnega???

Vljudno vas prosim, za pojasnilo, izkušnjo, nasvet...karkoli...

HVALA!

clock-img

22.03.2007, 10:06

clock-img

Anonimen

ne jz nisem mela teh zadev..mogoče kera druga ti zna pomagat...

clock-img

25.03.2007, 10:21

clock-img

Bety upa

pencil-img

467

Hvala Aki...Problem je v tem, da to dijagnozo ni dobil še nihče, je tudi nemogoča in nerealna.

Endometrij je sluznica. Napisala je , da je endometrij zabrazgotinjen. Ne vemo kaj je to. Če bi bilo tkivo maternice zabrazgotinjeno, bi pisalo verjetno "fundus fibrozen"...Pušenjak trdi, da se fibrozno tkivo lahko dokaže samo z mikroskopom in ne z oceno "na oko". Pa še to je napisal, da je takšno tkivo nemogoče odstraniti. Na moji odpustnici piše "fibrozno tkivo delno odstranimo"....

Najraje bi strgala izvid in se delala, kot da nisem bla na mizi...

clock-img

25.03.2007, 19:38

clock-img

moci

pencil-img

5572

kaj pa če bi prosila za drugo mnenje? se obrnila še na kakšnega strokovnjaka?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem