cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za vse nerojene in pre-zgodaj umrle otroke...

clock-img

22.03.2007, 02:39

clock-img

Anonimen

Sveta maša za vse nerojene in zgodaj umrle otroke
Bolniška župnija v Ljubljani ob materinskem dnevu vabi v soboto, 24. marca 2007, ob 19.30 k sveti maši za vse nerojene in zgodaj umrle otroke, ki bo v avli pred kapelo v Kliničnem centru. Somaševanje bo vodil Ivan Mihelič, župnik iz Bukovščice, prepeval pa bo mešani cerkveni pevski zbor iz te župnije.
Dodatne informacije dobite pri g. župniku, msgr. Miru Šlibarju, Trubarjeva ulica 82, 1000 Ljubljana, tel. 01/232–04–49, e-pošta: bolniska.zupnija@rkc.si.

Pa prosim, punce - tole je objavljeno dobronamerno, brez kakršnihkoli verskih predsodkov. Jaz sicer nisem verna in tudi ura je "napačna", da bi se lahko udeležila, bom pa vseeno doma prižgala svečko za vse tiste štručke, ki sem jih poznala...

clock-img

22.03.2007, 19:38

clock-img

Nikita***

pencil-img

673

Hvala, ker si objavila, jasno, da dobronamerno. Sama nisem verna in se ne bom udeležila, verjamem pa, da bo prišla katera izmed nas - prav posebnih mamic.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

clock-img

23.03.2007, 14:11

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Sama nisem tega doživela, vendar mi solze tečejouser posted image ko se spomnim na vse tiste mamice in očke, kateri so morali to prestati in se mi zdi lepo, da se tudi na njih spomnimo.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

28.03.2007, 22:31

clock-img

muška

pencil-img

3223

Meni se zdi to zelo lepo

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem