cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za vse ki začnemo 1.3.

clock-img

27.02.2006, 16:27

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Torej zjutraj lahko pojem sadje, če sem prav razumela? Za kosilo in večerjo pa beljakovine NA prvi dan? Pijem veliko vode aja pa sadja ne smem mešati?user posted image

clock-img

27.02.2006, 16:31

clock-img

Anonimen

jp

clock-img

27.02.2006, 18:33

clock-img

pi

pencil-img

918

Jaz sem si kupila knjigo 90-dnevna ločevalna dieta in je v njej receptov za vseh 90 dni.
Npr. prvi dan ko je proteinski dan so za kosilo piščančje prsi in solata, za večerjo enako kot za kosilo, le pol manj in brez juhe in kruha, za zajtrk pa je tako ali tako vedno isto-sadje.
Še en dan in se začne naša borba s kilogrami. Me prav zanima kakšen bo seznam na koncu, verjetno pol krajši.

clock-img

27.02.2006, 18:40

clock-img

pi

pencil-img

918

clock-img

27.02.2006, 19:59

clock-img

Anonimen

"Še en dan in se začne naša borba s kilogrami. "


halo?? sem bla zdajle čist paf, k sm tole prebrala.. en dan??? sem pozabla, da bo že konc februarja.. uf.. pol bo pa res treba spet začet.. jaz se vam tud pridružim, za kakšnen mesec.. isto, kot sem bila pri odločnih..

clock-img

28.02.2006, 08:36

clock-img

ma-ja

pencil-img

471

Bom še jaz poskusila z vami. Moram izgubiti 5 kg (ali vsaj 3). Sem pa že zadnje pol leta na ločevanju hrane (shujšala 6 kg), vendar malo drugače, ker kombiniram pri obrokih. Zadnjih 5 kg pa vseeno ne gre dol. Tako, da grem v borbo z vami.
Imam pa eno vprašanje. Kosilo jem v službi, v menzi. Kombiniranje ni problem, vendar si potem čisto enako stvar ne bom mogla skuhati doma. A bo to vseeno v redu?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem