cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za v kopalke lepe - dan

clock-img

22.07.2006, 20:58

clock-img

gaja*

pencil-img

931

Sploh ne vem več, ker dan je danes... Vem, da sem en dan pred vami, tako da...... bom šla računat??? user posted image   Men se zdi, da bi mogel bit danes 19? Ja a pol smo štele po mojem začetku??? user posted image user posted image user posted image Čist zmešana sem že user posted image user posted image user posted image

No, kje ste? Jaz imam jutri sadni dan... Bo bolj problem, ker je nedelja, pa še vsi bojo doma... Danes sem bila sama in sem se čist kamot držala cel dan... Sicer moj zdaj želi pico, ker bi jo danes kao lahko jedla... Samo, kolk je pa urauser posted image user posted image user posted image Sem bila pa kar pridna, tri kekse brez sladkorja sem pojedla danes, ostalo pa samo sadjeuser posted image user posted image . Pa fejst sem migala user posted image user posted image cel dan.

Seveda spet nisem mogla počakat na tehtanje jutri (ki bi sigurno bilo bolj pametno, če je sadni danuser posted image user posted image ) pa sem se tehtala malo prej in mi kaže 2.7 kg minusa user posted image user posted image user posted image

Če bom jutri pridna, bo še mal manj, tako da... Se bom tehtala v ponedeljek zjutraj...

No, javite se kaj
LP


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

clock-img

23.07.2006, 19:52

clock-img

lu155

pencil-img

285

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

clock-img

24.07.2006, 06:45

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

vsem lep pozdrav nisem mogla v soboto do RR-ja zdej lohka napišem, da nisem nič shujšala...preveč je bilo prekrškovuser posted image .......no se vidimo jutri.
lp

clock-img

24.07.2006, 07:39

clock-img

gaja*

pencil-img

931

Pozdravljena, Andreja* user posted image
Kak je blo na dopustuuser posted image user posted image Je prehitro minilo, a ne?

Naj te potolažim, da sem tudi jaz včerajšnji sadni dan zamenjala z vsem drugim, samo sadjem ne user posted image Nič zato, bom danes bolj pazljiva user posted image Kg so se malenkost dvignili zaradi včerajšnje greške, pa jih bo že spravila dol, upamuser posted image Pa tehtala se ne bom več vmes!!!!user posted image user posted image user posted image

Tako, zdaj pa v nove boje naprejuser posted image

LP
 

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem