cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za v kopalke lepe - 42 dan

clock-img

11.08.2006, 14:32

clock-img

gaja*

pencil-img

931

Tako, upam, da se nisem zmotila pri dnevuuser posted image

Kje ste zdaj  vse? Menda, pa ja ne bom ostala samauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No, naj vas potolažim, da se tud jaz nisem držala na dopustu in sem dobila skoraj vse nazaj, samo ne bom odnehala kar tako... Sej mi je šlo pred dopustom kar dobro user posted image

No, če ima še katera voljo, naj se javi user posted image
Lp



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

clock-img

11.08.2006, 15:21

clock-img

Anonimen

Zdaj morate popraviti ime skupine - za v bunde lepe. Brrrr ... kakšne kopalke.user posted image

clock-img

11.08.2006, 19:37

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Pa sem zopet tukaj=) Sem imela precej dela, tako da sem bila bolj malo na internetu. Še malo pa grem končno na počitnice.

Jst se kr pridno držim, no včasih se malo pregrešim. Sem pa 2 dni nazaj poskusila hlače št. 40 in so m bile prevelike=) JUPI. Sem prov vesela, da so mi končno prav hlače št. 38user posted image   Samo ne vem kako naj v zgornji del telesa shujšam. Ker v noge sem kr suha. No pa trebušček moram še zgubit=)

Kako si pa kej ti? So šle kile kej dol? Jst se že neki časa nism tehtala..se mi zdi da ni potrebe, ker že tako opazim da gredo cm dol.

Uživaj

clock-img

18.08.2006, 12:03

clock-img

gaja*

pencil-img

931

Lianna,  čeprav sva zgleda ostali še samo midve, ti sporočam, da sem prekinila z 90 PD, ker sva včeraj z možem zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako da, mogoče drugo poletje....
Bom pa držala pesti zate, da gre čimveč kg dol user posted image

LP


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem