cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za tiste z BMI indeks 30+

clock-img

28.10.2011, 12:52

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

Jaz sem par mesecev nazaj šla k zdravniku, ker sem imela dovolj s svojo težo user posted image
Po porodu sina sem imela 77kg potem 8mes kasneje sem imela 95kg!!!!
Sem bila veliko pod stresom in je bilo vzok za prekomerno prehanjanje.
Pravo me je dala ščitnico pregledat in ko je bil rezultat normalen je videla, da res imam dovolj in sem po pošti dobila vabila za program "zdravo hujšanje - preko CINDI"
Skoraj vsak ZD imam ta program.
Moram program pohvalit user posted image  Super je skupinsko lotit hujšanje.
19.9.2011 sem imela prvo tehtanje in mi je pokazalo 95kg. V ponedeljek 24.10.2011 sem imela 89,2kg user posted image user posted image
Se ne stradamo vendar moram pisati dnevnik vsega kaj dajamo v uste čez dan in moramo držati 1200kcal na dan.
Je bilo malo težko prvi teden vendar dnevnik res pomaga, ker človek res ne vej vsega, ki da v uste vsak dan.
1x tedensko imamo predavanje (1,5ur) potem takoj za tem telovadbo + in vadba za moči (1 uro) Kaj več ne delam, ker ima malo časa. Jem 5x po malim na dan in to vsega (razen sladkarije in preveč maščob) po 16.uri ne priporočajo sadje zaradi visok naravni sladkor.
Program je zastoj in traja 4mes. Po 1mes sem popolnoma spremenila svojo način prehranevanje in je res nov začetek (ne samo zame... tudi za celotno družino)

Pozabite te ločevanje diete, ki delujejo vendar niso nič dobre. Nauči se zdravo prehranevanje in gibanje in boste prišli do svojega cilja. user posted image

Lep pozdrav.


p.s nov program se začne po novim letu. Vprašajte zdravnika.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 28.10.2011 15:00:30 >


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

28.10.2011, 21:50

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

super, čestitke

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

16.11.2011, 07:27

clock-img

madisol

pencil-img

45

bravo Neža7. mogoče veš, kakšen ITM moraš imet, da se lahko pridružiš? jaz sem sicer na spodnji meji povišanega (26,03), ampak bi mogoče poskusila to varianto.

< Sporočilo je popravil madisol -- 16.11.2011 7:29:05 >

clock-img

28.12.2011, 12:41

clock-img

nimsaj

pencil-img

9

Hoj, najprej čestitke. Res je nekaj, odločiti se moraš najprej v glavi in potem stvar speljati do konca.

Kolikšna je povprečna starost udeležencev ? Čist tko mal me zanima. :)

clock-img

29.12.2011, 19:39

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

Hvala vsem user posted image  Sedaj sem že na 83kg. Imam še 13kg do prvega cilja.

Pogoj za ta program je imeti BMI 30 ali več. Lahko tudi manj in da imate zdravstvene težave kot npr. visok holesterol ali sladkorja v krvi, ki se da velikokrat pomaga izguba težo ali s pravilno prehranevanje.
Je tudi samoplačniško vendar je kar drago baje user posted image

V moji skupini so bili ženske in moški med 40 - 60 let. Je tudi bila mlada punca 22 letnica. To radi dajajo za starejšim ljudi, ki ponovadi imajo zdravstvene težave VENDAR tudi mladim to pripada, ki jih zanima. 

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem