cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za tiste, ki uporabljate Novalac

clock-img

07.02.2006, 07:41

clock-img

Mala Vita

pencil-img

209

Pozdrav!
Zanima me, kdaj ste menjale Novalac1 z Novalacom2. Piše, da Novalac1 zadostuje do 5 mesecev.

LP

clock-img

07.02.2006, 08:28

clock-img

fricka

pencil-img

751

Točno tako. Menjala sem po dopolnjenem petem mesecu.

clock-img

08.02.2006, 14:51

clock-img

bajsek

pencil-img

198

OJ!
Ja tud jaz sem menjala po dopolnjenem petem mesecu. Mi je pediatrinja rekla, da prekmal ni dobr ker je dvojka bolj močna in bolj kalorična, kak dan ni hudga ampak več pa ne.
lp

clock-img

08.02.2006, 14:57

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Kako ste pa prešle iz enke na dvojko? Zamenjale vse obroke v enem dnevu, ali postopoma? Naš bo konec februarja dopolnil 5 mesecev in bo treba menjati.

LP, Petra

clock-img

08.02.2006, 21:54

clock-img

Mirna*

pencil-img

160

Nas bo cez dva dni star 5 mesecev, pa sem mu (tako mi je rekla pediatrinja) kksen teden nazaj kupla novalac 1 (obicajno) in eno novalac 2. svetovala mi je, naj mu enkrat dam 1, drugic pa 2, da bo postopen prehod. no, jst mam zj se vseen vecinoma 1, 2 pa mu dam sem ter tja. ko mi bo zmanjkal teh skatl, bom kupila le 2.

clock-img

24.02.2006, 19:57

clock-img

Anonimen

zivjo!
moj je star 5mesecev. od začetka petega meseca sem mu začela počasi dajati novalac 2. čez cel dan mu mešam, malo novalaca 1 in malo 2.

clock-img

25.02.2006, 08:42

clock-img

Eja_1

pencil-img

75

Nas tud' to čaka, čez dobre 10 dni, pa mislim tako naredim kot je napisala Mirna. Se mi zdi najbolj logično.
Čau, E

clock-img

25.02.2006, 08:43

clock-img

Eja_1

pencil-img

75

No, tvoja varianta Jana, pa se mi ne zdi najboljša, ker piše na navodilih, da posameznih formul Novalaca ne smeš mešat med sabo za isti obrok in tud' pediatrinja mi je tako rekla.
Samo če tvoj otroček nima nikakršnih problemov, je itak OK.

clock-img

25.02.2006, 15:19

clock-img

Anonimen

zanimivo, men pa je moja pediatrinja rekla da lahko mešam, ker nesme otrok dobit najprej enke in potem dvojke. rekla mi je, da moram počas uvajat na težjo hrano, in da sam tako se bo otrok navadu na težje mleko.
user posted image user posted image

pa še to: res je NIMA NOBENIH PROBLEMOV!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem