cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za poznavatelje Worde-NUJNO

clock-img

20.04.2006, 13:11

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ojala,

imam en problem, ki mi najeda živce, da skoraj jokam.

V wordu sem pisala nek dokument, kar obsežen, za mojega očeta. Shranila sem si ga na disketo. Prej ta dokument odprem, pišem naprej, shranim. Ko pa sem ponovno hotela s pisanjem nadaljevati, vstavim not disketo in dokument je gor, vendar mi ga sploh noče odpret. Kaj naj storim, a se sploh kako da pomagat.

Hvala za odgovore!

clock-img

20.04.2006, 13:14

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ne vem, zakaj ti ga noče odpreti. Pa ga probaj najprej skopirati na disk, iz diskete, pa potem probaj odpreti.


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

20.04.2006, 13:15

clock-img

*tasika*

pencil-img

78

- zakaj ga pa nisi shranila na računalnik? (jaz disketam že dolgo ne zaupam več; še cd in dvd sta tako tako - jaz si pomembne stvari vedno shranim na dva ali tri cd-je)

- a prekopiraš dokumet lahko na disk? a ti ga potem tudi noče odpret?


- ...

clock-img

20.04.2006, 13:16

clock-img

srki

pencil-img

9222

Sem šla vprašat eno ki "obvladda" te zadeve, pa mi je rekla, da se ne da nič narest, da so te nove diskete kako narejene tako, da nikoli, ko pišeš, ne smeš imet not diskete in da si morš dokument najprej drugam shranit, potem, ko ga pa želiš shranit, daš not disketo in na disketo shranišuser posted image

clock-img

20.04.2006, 13:17

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ga bom probala prekupirat, če ne bo treba pa vse od začetka.
Ne vem, zakaj res zaupam disketi, drugega nisem imela, pa sem že doma na disketo dala, v službi nadaljevala, zdaj pa imam celo sranje. Upam, da kaj rata.

clock-img

20.04.2006, 13:20

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz si na računalnik naštimam, da mi samodejno sproti shranjuje...Ko pa zaključim si pa shranim na USB ključ....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

20.04.2006, 13:21

clock-img

srki

pencil-img

9222

Tasika, sem tako zmedena, da tud prekopirat ne znam, daj mi povej postopek, plis. Sicer sem probala, pa mi napiše, da to ni možnouser posted image

clock-img

20.04.2006, 13:52

clock-img

dix

pencil-img

897

Poglej če disket ani zaščitena pred branjem in pisanjem, tisti mali jeziček spodaj, ora biti zaprta luknjica, ne odprta (torej desno luknjica, levo ne). Alipa obratno, čeprav moje so vse tako pa mislim da niso zaščitene.

clock-img

20.04.2006, 15:56

clock-img

srki

pencil-img

9222

Očitno ne bo nič, grem veselo na delo, jovo na novo pisat. Teh disket se bom pa čimprej znebila.

Hvala punce za nasvete.

clock-img

20.04.2006, 21:21

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst sm si pa kupila USB ključ, ker so mi šle diskete že pošteno na ...

No ampak tud to ni tko dobr, kot pravijo. Zadnjič sem hotela pisat naprej mojo diplomo (končno sem dobila voljo), no in priklopim USB, pa nič. Pa probam še enkrat... pa spet nč... Sm že jokat začela. Pol ap kličem lubita in je reku d naj probam resetirat računalnik... no in pol je pa delalo HVALA BOGU.

A si probala, če ni besedilo samo zaklenjeno in je samo za branje?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.04.2006, 07:25

clock-img

srki

pencil-img

9222

Mi je že tole poskušanje raznoraznih fint začelo živce najedat, pa sem se lepo spravila še enkrat pisat, kaj pa naj, takoj po službi sem šla v akcijo in sem tudi uspela vse napista.

Hvala še enkrat!

clock-img

21.04.2006, 10:15

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Diskete so dobre samo še kot podstavek za pivo. Relikt preteklosti, totalno neprimeren za današnji čas. Edini razlog da nekateri računalniki še imajo disketnike je v ljudeh, ki jih uporabijo. Tiste 1.4MB ni dandanašnji niti za en konkreten Wordov fajl.


Srki, NEHAJ UPORABLJAT DISKETE. Pojdi v neko štacuno z računalniško opremo in si kupi USB ključ. 512MB za okol 10kSIT se ti najbolj splača. Firmo vzemi kak Kingston (majo take fajn v gumjastem ohišju), Transcend ali podobno. Če ne rabiš da ti še MP3 musko špila vzemi enega navadnega.

Sam imam že drugega (prvega sem prodal,  ker je točno takega nekdo rabil ker se mu je njegov pokvaril in je bil moj edina varjanta da  dobi podatke nazaj), sedaj imam 1GB od Transcenda in jih ne morem prehvalit.

Kot z vsemi mediji niso niti USBji nepokvarljivi. Osebno si delam backup-e na računalnik vsak teden ali podobno.

clock-img

24.04.2006, 14:15

clock-img

srki

pencil-img

9222

  user posted image  Nixxon, tole je pa že kar prezapleteno zame. Jaz in tehnika in ti računalniki so dva pojma. Sicer vsak dan delam v Wordu, ampak tako malo, ker imamo pač druge programe,....Se bo treba zgleda še marsičesa naučit, pa hvala za nasvet, ki je zelo dobrodošel!

clock-img

25.04.2006, 12:29

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Hehe, zadeva je zelooo "plug and play", tako da ni panike.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem