writing-img

Začne morda katera v ponedeljek (15.5)

clock-img

12.05.2006, 14:05

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

... s 3MD?

LP!

clock-img

12.05.2006, 14:11

clock-img

gamini

pencil-img

823

JAuser posted image !

clock-img

12.05.2006, 14:55

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

No, evo sva že dve. Bova morda še katero pritegnile, pa se še me združimo pod enim imenom in se občasno spodbujamo (včasih pošteno prav pride - sploh na sadni ali vodni danuser posted image ).

Se boš lotila te diete prvič? Jaz sem po prvem porodu z njo izgubila v malo manj kot dveh mesecih 8 kg, potem pa me je presenetila druga nosečnost, tako, da sem jo morala prekiniti. Sem tisti tonaži (ostalo mi je še 5 kg) dodala še lepih 21 kg. Zdaj pa sem samo čakala, da mi je kliknilo in da si določim datum. In danes je naredilo v moji glavi "KLIK" in odločitev je padla. Res ne bi rada avgusta paradirala z dvema princeskama in velikim princem po morju taka kot sem zdaj. Zato se bom potrudila po najboljših močeh. Dojim žal ne več (iz tehtnih razlogov - da me ne bi slučajno napadle - bi raje dojila kot po svet gledala), zato si pač lahko "privoščim" shujševalno.

Moj cilj: vsaj 15 kg v treh mesecih (če bo pa več, pa toliko bolje). 

No, javite se, punce. Pa da si izberemo eno ime (da se najdemo). Mi ne pade nič pametnega na misel. Ha, kaj pa "Medike" - sem ravno Nodijev poster zagledala, pa sem se spomnila na dobrodušno Mediko. 

Pišite! LP!   

clock-img

12.05.2006, 15:28

clock-img

gamini

pencil-img

823

No, jaz sem se prej kar veselo smejala, ko sem videla tvoj post, ne boš verjela tudi sama sem slišala KLIK, oz. bolje rečeno GROOOOOOZAuser posted image , ko sem se prvič po dolgem času zagledala v ogledalu. Zredila pa sem se
po 3. porodu (med nosečnostjo sem bila fuuuul pridna - samo 9kilc, pa je punči tehtala 4300gramov)...

Če se spomnim, nekaj let nazaj...kako so me vsi silili s hrano, ker sem bila presuha...user posted image

No, pa dost o tem, tokrat mislim vztrajat do konca... in se ti z veseljem pridružim, pa upam, da je kje še kakšna, ki nama bo sledila...

Kar pa se tiče imena MEDIKE, je sicer full simpatično, me pa preveč spominja na vse dobrote, ki se jim bom/o odrekla(e)... user posted image      

Kar pa se tiče kilogramčkov, ki bi se jih rada znebila...čimveč tem bolje (10-15)... 

Enkrat sem že poskusila s to dieto, pa sem potem zbolela in prenehala, zdaj pa bom vztrajala, obljubim!

LPuser posted image  

clock-img

12.05.2006, 20:50

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Jaz bi se tudi pridružila... 

clock-img

12.05.2006, 23:06

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Jaz tudi, jaz tudi!
 
Samo malo mi razložte, kako to sploh gre.
 
A je to tako (kot gledam tu na tem forumu): en dan je samo zelenjava + sadje, en dan je samo oglikovi hidrati, en dan so beljakovine? Daj popravte me, kako to poteka?
 
Pa jaz nimam pojma, a rada bi začela s tem hujšanjem. Res da sem že dolgo tukaj na RR, pa nikol nisem prišla sem na hujšanje. Ampak sedaj je zadnja možnost da shujšam. Sem samozavestna in bom vztrajala do konca user posted image  .
 
Pa gremo potem v ponedeljek na delo s temi user posted image  kilogrami.

clock-img

13.05.2006, 13:12

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

Evo, tlele si lahko več prebereš:

http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete

V ponedeljek pa štart! Pozdravček!

clock-img

14.05.2006, 21:21

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Jaz sem vztrajala bolj ali manj pridno od 1.2. do slabe polovice aprila (3MD). Nekaj časa sem bila v skupini, ki je štartala januraja, potem pa malce vedrila pri marčevkah.
Priznam, malo me je zaneslo, sem pa shujšala 9 kg in ker sem imela postranske preokupacije(izpit), sem si "prigarala" 2 kg plusa. Želela bi shujšati še 5 kilogramov. No, pa ta 2 kg tudi. user posted image

Sem včeraj po izpitu ravno tuhtala, da bi se splačalo še malo vzet v roke. In tvoja objava je kot naročena user posted image . Vzpodbuda sotrpink je zame res +. Sama se kar ne zbrcam in pristanem v začaranem krogu.

Se pridružujem Medikam. Ime je res simpatično. Včasih se res počutim kot ena medvedka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem