writing-img

Začne katera v ponedeljek 30.10?

clock-img

28.10.2006, 20:29

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Začne katera v pondeljek 30.10. z ločevalno dieto mogoče? Rabila bi malo spodbude. Lani sem v takem času z pomočjo diete shujšala 10kg, in do sedaj pridobila 1kg nazaj. Ostalo mi je še 5kg, ki bi se jih rada čim prej znebila.

lp

clock-img

28.10.2006, 21:54

clock-img

bingo

pencil-img

23

Zmenjeno. Samo v torek pa ima nečakinja r.d. in bi rada probala torto, ker bo dobra.
Rada pa bi shujšala 15 kg.

clock-img

28.10.2006, 22:02

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

No fajn. Torej se slišimo v ponedeljek...po prvem dnevu.

clock-img

29.10.2006, 02:37

clock-img

pikica23

pencil-img

1

  evo punce tud jst bi se vam pridružla...enkrat sem že hujšala s to dieto in je blo fajn,...sam sem se cez eno leto spet zredila in mam kar precej kilc dol za dat...s skupnimi močmi nam bo uspelouser posted image

clock-img

29.10.2006, 04:38

clock-img

mmijau

pencil-img

151

user posted image Jaz pa ne bom začela z ločevalno ampak z eno drugo, ki traja dober mesec pa ne vem kako se ji reče. Avtorica pa je Judy MAZEL. Sem tudi že enkrat poskusila pa po enem letu nazaj dobila. Shujšat pa MORAM 5-8 kg. Lepo so se mi naložli na boke in stegna. Fuj. user posted image

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

clock-img

29.10.2006, 07:59

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Punce - vprašanje?!?
Imam en mesec staro user posted image  in jo dojim. Glede na to, da pri ločevalni dieti v štirih dneh vneseš v telo vse sestavine, ki jih rabi... in tako to dobi tudi otrok - kaj menite - a je varno - al je bolje počakat, da neham dojit...

Nujno moram dol dobit 10-15kg (od obeh nosečnosti) in se mi kr mal mudi...

lp

clock-img

29.10.2006, 08:28

clock-img

Anonimen

Uf, ampak tale dieta Judy Mazel je pa kar huda:

 S  E  Z  N  A  M     J  E  D  I          user posted image                        user posted image                               user posted image




1. dan

Ananas, koruza in solata LPČ s prelivom »Mazel« 


2. dan

Suhe slive(250 g), jagode, pečen krompir


3. dan

Grozdje 


4. dan

Suhe marelice(250 g), mini solata »mazel« 


5. dan

Ananas, papaja, ananas 


6. dan

Papaja, zrezek,ali jagnječje zarebrnice ali rakci na katerikoli način 


7. dan

Ananas, solata Mazel 


8. dan

Grozdje ( po želji tudi rozine/pokovka) 


9. dan

suhe slive (250 g), jagode, piščanec ali puran 


10. dan

Suhe marelice (250 g), papaja, ananas 


11. dan

lubenica


12. dan

Suhe marelice 250 g, sendvič z avokadom: 3 vrste zelenjave z rižem


13. dan

grozdje , 2 banani 


14. dan

Ananas, jagode pazljivo po želji 


15. dan

ananas, solata Mazel 


16. dan

Suhe marelice 250 g,papaja, ananas 


17. dan

Lubenica 


18. dan

Fige, slaščice po želji, meso / proteini 


19. dan

mango, papaja ananas, artičoki ,beluši ali krompir na katerokoli način


20. dan

Kivi pazljivo po želji, proteini 


21. dan

ananas, 2 banani 


22. dan

Grozdje ali češnje večerni posladek 


23. dan

Suhe slive 250 g, sendvič po izbiri, ribji krožnik, proteini 


24. dan

Ananas, papaja, ananas 


25. dan

Lubenica 


26. dan

Po svoje*** 


27. dan

Po svoje*** 


28. dan

Ananas, papaja, ananas 


29. dan

Lubenica ali grozdje 


30. dan

Suhe slive 250 g,sendvič z zelenjavo, zelenjava /OH 


31. dan

pomarančni sok in melona ali grenivka, sendvič po izbiri, proteini. 


32. dan

Proteini 


33. dan

Ananas, 2 banani 


34. dan

Ananas, papaja, ananas 


35. dan

Lubenica ali grozdje

clock-img

29.10.2006, 08:37

clock-img

triša

pencil-img

550

Capa boljše da ne hujšeš dokler dojiš, tudi zaradi tebe in ne samo zaradi otroka. Sicer pa, a ni tako da une ki dojijo ne rabijo dijete, ker je že dojenje dovolj za shujšatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.10.2006, 08:40

clock-img

mmijau

pencil-img

151

Ja dieta je kar huda, samo .....Hvala, da si mi jo napisala, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

clock-img

29.10.2006, 10:58

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

A pa po tej Mazlovi dieti sploh še živiš po enem mescu?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

29.10.2006, 11:04

clock-img

mmijau

pencil-img

151

Živiš, živiš, pa še očisti te popolnoma (še plombe). Jaz sadje in zelenjavo obožujem zato mi prvič ni bil problem. Pa tudi želodec se mi je skrčil. Po letu dni pa sem navalila na sladkarije nenormalno in pridelala vse nazaj. user posted image

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

clock-img

29.10.2006, 12:20

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Capa boljše da ne hujšeš dokler dojiš, tudi zaradi tebe in ne samo zaradi otroka. Sicer pa, a ni tako da une ki dojijo ne rabijo dijete, ker je že dojenje dovolj za shujšat



Triša hvala ti za nasvet. Ja res je, odkar sem prišla iz porodnišnice (1 mesec) sem izgubila 2 kg. A to v prvih dveh tednih, pol se je pa ustavilo. Upam, da samo začasno.

Punce, lep pozdrav in uspešno hujšanje Vam želim!!

clock-img

29.10.2006, 20:35

clock-img

mk_pika

pencil-img

8

Pozdravljene!

Tudi meni bo po porodu prav prišla kakšna dieta, saj sem se zredila do segaj že 22 kg.

Prosila bi vas, če je katera tako prijazna, da mi posreduje link do knjige 90 dnevna ločevalna dieta in nadaljnih 90 dni. 

Saj ne da bi začela takoj po porodu, čez 3 mesece, pa bi že lahko začela, saj sem slišala, da to sploh ni dieta, ampak gre samo za pravo kombinacijo živil. Ali imam prav?



_____________________________

PDP 8.11.2006

clock-img

29.10.2006, 21:18

clock-img

Micy

pencil-img

726

No evo jest tud začnem z vami ampak ,zdaj sem trdno odločena.
Sem že enkrat hotla z Mojco H pa sem samo en tedn zdržala, zdaj pa grem do konca.
Shujšat pa moram 30 kg. V prvi rundi hoče 15kg v drugi pa še 15kg.

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

30.10.2006, 08:04

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Tudi jaz začnem z vami - skujšati pa želim 15kg.

Kako pa se bomo imenovale?

Veliko vztrajnosti pri hujšanju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

30.10.2006, 08:07

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mk_pika

Pozdravljene!

Tudi meni bo po porodu prav prišla kakšna dieta, saj sem se zredila do segaj že 22 kg.

Prosila bi vas, če je katera tako prijazna, da mi posreduje link do knjige 90 dnevna ločevalna dieta in nadaljnih 90 dni. 

Saj ne da bi začela takoj po porodu, čez 3 mesece, pa bi že lahko začela, saj sem slišala, da to sploh ni dieta, ampak gre samo za pravo kombinacijo živil. Ali imam prav?




Pravijo, da se z drastičnim hujšanjem, kar se pri tej dieti kar dogaja, iz telesa odstranjajo tudi strupi, ki pa se izločajo tudi skozi mleko, ki ga otrok pije. Zato naj ne bi bila primerna med dojenjem. Vsaj stroga ne. Jaz bi si jo raje malo prilagodila.

clock-img

30.10.2006, 08:44

clock-img

mk_pika

pencil-img

8

Hvala Splišni za tvoje mnenje o tem. Kaj pa link?

_____________________________

PDP 8.11.2006

clock-img

30.10.2006, 14:59

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Pri meni je prišlo nekaj vmes, tako da bom z dieto začela jutri. Sem se pa že danes jedla samo sadje za zajtrk. Z mesom pa začnem jutri, ker danes res ni šlo. Kako je šlo vam? Ste začele? Jst sm si pilates z interneta potegnila, tako da imam 40min telovadbe na dan. Pa upam da bom šla lahko še kej na orbitrek, ker tam resnično zgubljam kalorije.

lp

clock-img

01.11.2006, 11:54

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Kako ste kej? Jst sm vredu, sem glihkar 3km na orbitreku pretekla in porabila 250 kalorij=) Sem zelo vesela. Drugače pa bo moj jedilnik danes takšen:
zajtrk: jabolko
kosilo: dušena zelenjava, riž
večerja: sadje, verjetno grozdje

Se pa zdej ko telovadim zelo dobro počutim. Učeri sem zlezla na en hrib, hodila 2h, potepem pa šla zvečer še na orbitrek. Pa vaje z utežmi ter vaje za trebušne mišice delam. Sam kaj ko me mišice tako grozno bolijo. Upam da bo čez kakšen dan bolje, se morm najprej navadit na vso to telovadbo.

A vas to da je sadje za zajtrk kej moti? Jst s težavo nekaj malega pojem. Prvi dan je še šlo, danes pa z veliko težavo. Mi sploh ne paše.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem