cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Začne katera 1.5.?

  
clock-img

04.04.2006, 10:03

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




V nedeljo sem končala 3MD. Glede na to, da se nisem strogo držala 90 dni, ampak je bil tu pa tam kak greh, mislim, da lahko začnem še eno rundo. Tokat začetek 1.5. Izgubit pa bi še morala vsaj 15 kg.Je katera z mano?


clock-img

04.04.2006, 10:05

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Zakaj se pa ne pridružiš 17.4. k Pogumnim, ki bo tudi nas nekaj naknadno začelo......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

04.04.2006, 10:09

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ja, če se ne bo nobena pridružila, potem bom verjetno res začela kar 17.Sem hotela meec dni avze, ker mi jevmeszačelo sadje že presedat.user posted image


clock-img

04.04.2006, 10:10

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

A ni 17.4 velikonočni ponedeljek? To pa res ni pravi dan za začetek diete. Velika noč je moj najljubši praznik kar se hrane tiče (njami). No, če takrat začnete ste vsekakor pogumne user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

04.04.2006, 10:14

clock-img

smrček

pencil-img

699

MojcaH,ti si pa zelo vztrajnauser posted image
Jaz se bom tudi pridružila Pogumnim 17.4.

user posted image user posted image Gremo nov krog!

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

04.04.2006, 10:32

clock-img

Ro-La

pencil-img

1760

ene vztrajno hujšateuser posted image , druge vztrajno jemouser posted image , se vam pridružim sredi vročega poletjauser posted image ...no, če še bo kakšna kandidatka mela kaj za shujšatuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

clock-img

04.04.2006, 10:43

clock-img

Anonimen

Mojca, jaz bi začela nekje 20. aprila. Res ne na velikonočni ponedeljek, čeprav me tud konec meseca čaka en RD, kjer ziher ne bom dobila svojega menija user posted image . Bi pa rada čimprej, ja, da dam še 15 kg dol, potem pa pospešeno delamo na user posted image , če ne dobim prej službe.
Si za 20.4.?

clock-img

04.04.2006, 11:06

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ok, hothien, velja 20.4. Mi imamo še konec maja krst. Takrat bom jaz tudi grešil, ampak zaradi enega dneva me ne pobralo.


clock-img

04.04.2006, 11:11

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Aja Ro- La, verjemi, da bo pri meni takrat še pa še za hujšat. Imam ogromno viška.



Stran: [1]

clock-img

05.04.2006, 07:58

clock-img

Anonimen

Veš, sem razmišljala. Najraje bi 1.5. ali pa jutri. user posted image
No, predlagala sem 20.4., vendar imam 22. eno večje srečanje, kjer se bo jedlo, potem pa konec aprila še en RD, kjer zagovoto ne bom mogla izbirat kaj bi jedla.
Po drugi strani pa si želim začeti že jutri, ker se grozno bojim, da grejo kile nazaj gor. Jaz sem ga že cel teden pred koncem diete orenk sračkala in mi kile kar skačejo, predvsem gor.
Ne vem, kaj čem narediti, bedno mi je začeti z dieto in potem že prvi teden dvakrat grešit, po drugi strani pa tud teh 10 dni ne naredi bistvene razlike, ali začeti 20.4 ali 1.5.
Kaj praviš, Mojca? Lahk se pa prek zs zmenmo za datum.

clock-img

05.04.2006, 09:03

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





oooooooo, hothien, kak lepi kužek.

Naj potem kar obevelja 1.5. Sicer ne vem, če se bom ravno 90 dni držala, bom pa se dokler bodo kg šli dol. Zdaj m je šlo vse dol v 1. mesecu, druga dva pa samo 3 kg, pa še to z veliko muko. Zdaj se tudi ne nažiram in kar pazim kaj jem, kg, pa po kakšnem dnevu, ko pojem vse kaj mi pride pod roke, skočijo gor, potem pa v nekje 3 dneh nazajdol, tako, da sem jaz tudi še vedno tu nekje. 


clock-img

05.04.2006, 09:52

clock-img

Anonimen

A res? Tebi tudi. Ne me narobe zastopit, sam mi mal odleže, ko vidim, da ni samo pri meni tako.
Jaz še tam pa tam ločujem, sam po pravici povedano, bi lahk bolj pazila. Pa sladko mi spet paše, preveč... Pa pijem ne dovolj...

clock-img

05.04.2006, 09:53

clock-img

Anonimen

Aja, user posted image  je lepa naša Lunca ne? Saj jo lahk v albumu pogledaš, mislim, da ni zaklenjen.
Je uradno od staršev mojih, sam jo kr vsak dan skor vidim in je velika crkljivka! user posted image

clock-img

05.04.2006, 10:28

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Meni pa sladko niti ne, ampak ostalo bi pa v;asih res dala v usta vse.

Full je luškana. Bom pogledala slikice.




clock-img

05.04.2006, 13:58

clock-img

Micy

pencil-img

726

Mojcah in hothien jaz se vama pridružujem s 1.5. z veseljem. Moram shujšat najmen 20 kg.

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

05.04.2006, 14:38

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Oj, meni se pa zdi 17.4. čist OK ZA ZAČET, KER (pardon zarad črk), ker je tko al tko B dan, se pravi šunka al pa pirhi...pa je to čist OK.

lp

clock-img

05.04.2006, 16:33

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Super Mcy, da se nama pridružiš. Več nas bo, lepše bo.


T_t_y, vsaka ti čast, jaz že ne bi morala, ker vsako veliko noč dobesedno žerem.


clock-img

05.04.2006, 16:44

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Jaz sem tudi rekla, da začnem po velikonočnih praznikih.
MojcaH, si mogoče še za kakšno telovadbo zraven? Jaz bi mogla nekaj mihat, drugače se ne bo tistega pravega učinka. Kakšna aerobika, al pa kaj..kaj praviš?

clock-img

05.04.2006, 18:43

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ja, bi mi kaj pasalo. Samo kaj, ko se ponavadi vse začne zvečer. Meni bi najbolj pasalo okoli 17. ure, ker je treba  ob osmih Niko in Tejo spat spravit. Veš za kaj takšnega?


clock-img

05.04.2006, 19:44

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ja, pri Baradi majo treninge, samo ne vem katera veščina je okrog 17.00. Samo se men zdi kr drag ta šport (mislim, da je 2 krat na teden po 1 uro mesečno cca.6000 sit). Drugače pa bi se našla kje kakšna aerobika, samo poiskat bi bilo treba. Meni bi tudi najbolj pasalo okrog 17h, mogoše še prej. Probaj še ti kaj poiskat, pa me lahko na ZS kontaktirašuser posted image

clock-img

05.04.2006, 20:51

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

sem zraven.user posted image user posted image

clock-img

06.04.2006, 16:00

clock-img

Micy

pencil-img

726

Hojla. Jest sem rekla da bom laufala zravn hujšanja.
A je še kera za to. Men se to zame zdi najbol primern ker tamala ne mora bit dolg sama da bi jest lahk na kak trening šla.

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

06.04.2006, 20:49

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Kako se bomo pa imenovale? A bomo kar misice? Saj enkrat bomo, ne?

Torej zaenkrat je seznam tak:

1.mojcaH               15 kg
2. hothien              15 kg
3. Micy                   20 kg
4. tejči                    ?
5. mala maja          ?


Še katera?


clock-img

06.04.2006, 21:35

clock-img

Anonimen

Mojca, tudi mene štej zraven. Pa mojega user posted image  tudi! Sem za 1.5. samo bom takrat grešila, ker bom še na morju, pa sem bolj ali manj odvisna od hotelske hrane, pa še kosila ne bova imela...

Kaj pa, če bi imele ime VZTRAJNE? Ker meni osebno se dopadejo takšna imena, kot so odločne in pogumne...

Pa še vztrajne smo, glede na to, da smo ravnokar dale eno kuro te diete skozi!

Rada bi pa dobila dol od 10 - 15 kg!

< Sporočilo je popravil Skutica -- 6.4.2006 21:36:35 >

clock-img

06.04.2006, 21:38

clock-img

Anonimen

Aja, še to bi predlagala: kaj, če bi poleg jedilnika vsak dan morale zapisati tudi, kako smo bile telesno aktivne? Zdi se mi namreč, da me bo preveč sram,  če bom napisala, da nisem nič telovadla... Kile pa bodo tudi hitreje šle dol!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem