cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ZA VSE KI UPORABLJATE ELIDEL!

clock-img

07.04.2006, 17:40

clock-img

coco

pencil-img

112

Ker vidim, da marsikatera od vas uporablja elidel, sem ravnokar zasledila na tem naslovu, mislim da, zelo koristno informacijo. Svetujem, da si preberete in pošteno premislite o nadaljni uporabi te kreme.

http://med.over.net/phorum/read.php?f=136&i=7006&t=6992

lep pozdrav vsem skupaj,
coco

clock-img

08.04.2006, 00:32

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Prvič to slišim.user posted image
Meni ni nobeden nič omenil glede tega.Ta teden sem bila s tamalim pri alergologu.
Lani so mi odsvetovali uporabo 20% Elocoma,pa ful reklamo naredili za ELIDEL.,češ kako boljši je,ter da ne pušča posledic.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

08.04.2006, 09:00

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Mi smo ga tudi dobili (ta mala je stara leto in pol), ampak ga uporabljam zelo redko oz. do sedaj sem jo samo ene trikrat namazala. Naša sicer nima alergije, se ji pa včasih delajo na nogah taki suhi lišaji in Eldel ji je res pomagal. Mazala pa sem jo res samo takrat, ko smo ga dobili, ker so se ti lišaji kar širili po nogah in nič drugega ni pomagalo. Če ima samo par lišajčkov, ji pa stvar pustim kar pri miru.

Kaj pa vem, vse te kemične kreme imajo sigurno kakšne učinke. Se mi res zdi še najbolje kakšen jekoderm (ribja mast) ali pa cinkova krema. Pretiravati z nobeno stvarjo pa itak ni pametno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem