cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ZASTAJANJE VODE V TELESU

clock-img

08.03.2009, 18:57

clock-img

Anonimen

Pozdravljeni!

Če mi bo kdo znal pomagati... ker o tem zelo malo piše... in je mogoče katera imela podobno izkušnjo. V nosečnosti sem pridobila 12, 13 kg, ven sem šla lažja zgolj za 3 kg. V 3-4 tednih sem izgubila 5 kg in sem bila seveda zelo zadovoljna, predvsem zato, ker sem vedno gledala, koliko in kaj pojem. Potem pa se je zaćelo ..., zdi se mi, da s trenutkom, ko se je začelo delati ta pravo mleko. Kilogrami so šli navzgor, začela sem zatekati, poleg tega sem postala še slabokrvna. Pri dveh mesecih starosti hčerke sem sedaj nehala dojiti, ker sem imela premalo mleka. Zatečena pa sem bolj, kot sem bila v nosečnosti. G mi je dejala, da je zastajanje vode med dojenjem normalen pojav, a se mi zdi vseeno nevzdržno, ker me ne motijo toliko maščobne blazinice kot me moti zabuhlost predvsem obraza in nog.
Če ima katera podobno izkušnjo, bi bila vesela za odgovor ali nasvet.

Pozdravček user posted image

clock-img

09.03.2009, 05:31

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

še ena tukaj

clock-img

09.03.2009, 07:45

clock-img

Anonimen

Zadnjič sem brala nekaj o dietah in tam je pisalo, da ananas zelo dobro odvaja vodo.

Poskusi vsak dan jesti ananas. Upam, da mali ne bo imel krčev.

clock-img

09.03.2009, 12:37

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

Čaj iz koprive ali peteršilj dobro pomaga, čeprav mislila, da peteršilj je bolj močnejši pri uvajaje vodeiz telesa.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem