cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Wuolong - oolong čaj

clock-img

23.06.2010, 17:22

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Pozdravljene,
ravno danes sem si nabavila ta čaj, da sama probam, če res deluje. Brala sem, da lahko brez diet in športa shujšaš tudi do 2 kg na teden. No, bomo videli danes sem ga začela pit in me zanima, če ga še katera pije?

clock-img

23.06.2010, 19:03

clock-img

kenka

pencil-img

198

prveri, ampak če se ne motim je to v resnici nek čaj, ki lahko zelo škodi. ne spomnem se točno pod katerim drugim imenom je bil takrat zapisan na forumu ... ampak bodi previdna. 

clock-img

23.06.2010, 19:19

clock-img

urshak

pencil-img

385

pazi na ledvice, če bo tvoj urin čudne barve, ga nehaj pit

clock-img

24.06.2010, 00:11

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Ojoj, malo ste me prestrašle, ampak previdnost sigurno ni odveč. Ga pa kar reklamirajo.

clock-img

01.07.2010, 15:36

clock-img

pikaro

pencil-img

164

jaz ga pijem že nekje 3tedne....ni nekih rezultatov (-1kg), -2kg pa sta šle dol,ker sma bla vmes 1t s sinom v bolnici(ta čas ga nisem pila); sedaj ga spet....bomo vidli, jaz si dam limono not in ga ohladim v hladilniku-pa mi je ful dober

clock-img

01.07.2010, 15:37

clock-img

pikaro

pencil-img

164

aja, pa ne zdi se mi da bi kaj na apetit vplival. hodim pa dosti na wc   user posted image  user posted image

clock-img

02.07.2010, 14:22

clock-img

Anonimen

Klarita kje si pa nabavila tale čaj in koliko stane?

clock-img

02.07.2010, 22:14

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Jaz ga pijem zdaj nekje teden dni pa tudi še ni nekih rezultatov. Počasi se sicer nekaj dogaja, ampak ni velike spremembe. Saj je tudi nisem pričakovala tak hitro.
Nabavila sem ga preko interneta, stal pa je nekje 44 € s poštnino vred. Drago.
Bomo videli, če je tega vreden.

clock-img

02.07.2010, 22:32

clock-img

sanasan

pencil-img

1264

punce, ne serte ga...sploh pa ne kupujte takih stvari ala nekih čudežev preko neta.

sicer je pa wulong čaj 'samo' eden izmed čajev in prvotno sploh ni namenjen hujšanjuuser posted image ..je pa res, da tudi npr. zeleni čaj pospešuje presnovo in tudi prebavo, ampak to ne pomeni, da je zdravo nalivati se s temuser posted image

malo pobrskajte po netu no, kaj sploh je to wulong oz. oolong čaj....

_____________________________

CARPE DIEM!

clock-img

02.07.2010, 22:50

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: pikaro

aja, pa ne zdi se mi da bi kaj na apetit vplival. hodim pa dosti na wc   user posted image  user posted image


To se ti zgodi tudi po koprivovem čaju,pa bi si upala trdit,da je bolj zdrav od teh raznoraznih "eksotičnih" čajev...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

clock-img

30.07.2010, 07:13

clock-img

ančkica

pencil-img

58

preberite si članek v nedeljskem dnevniku tega tedan!
Ta čaj je čista potegavščina in oglase bi morali odstraniti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem