cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Winsor pilates

clock-img

19.02.2009, 21:45

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Sem malo gledala stare teme in videla, da se vas je kar nekaj lotilo tega pilatesa s CD. Žal pa se vse debate končajo pri tem, da ste poskusile. Zanima me, če je kateri uspelo? In če je, po kolikem času se začnejo poznat prvi rezultati?

Saj veste po porodu ostane mauhast trebuh in ob majhnem otroku bi bilo tole idealno. Seveda, če deluje.

clock-img

19.02.2009, 21:47

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Jaz sem poskusila in sem prepričana, da učinkuje, če redno delaš,ker so res težke vaje.
Samo meni je pilates dolgočasen, jaz imam raje skakanje na aerobiki ali tek.

clock-img

19.02.2009, 21:50

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

jaz hodim 2x tedensko na aeropilates. To je mešanica med aerobiko in pilatesom. Torej pol urce aerobnega dela da se ogrejemo in pol urce pilatesa. Ker "na suho" delati pilates ni fajn. Se je fino preje orng ogreti in potem to delati, da ne pride do poškodb.
Delati to doma je pa najbrž sploh težko. Ker je le fajn, da ti nekdo dejansko pokaže kako se dela prav.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

19.02.2009, 22:14

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Cukrček, kam pa hodiš? a to mamo pri nas al kaj?

clock-img

19.02.2009, 22:28

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Jaz sem hodila lani na pilates. In rezultati so bili vidni kar hitro. Sem bila zelo zadovoljna. Samo doma je brez veze delat, ker se ne boš nikoli naučila pravilno dihat in zraven delat vaje. To pa je point pilatesa. Sem hodila 4m 2x na teden in imela pred poletjem lepe noge in dobro rituser posted image

clock-img

20.02.2009, 21:05

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Cukrček, kam pa hodiš? a to mamo pri nas al kaj?



V novi dvorani pri šoli. JE pa od septembra do konec marca. Torej imaš še nekaj časa. Je pa fajn.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.02.2009, 21:16

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Ma ne, pol bo že kmal fertik, ne morem na konc uletet. Bom rajš možev nasvet upoštevala, pa večkrat na Koreno letelauser posted image

clock-img

20.02.2009, 21:18

clock-img

Marsy

pencil-img

335

Oj!
No, še neki nasvetov s prve roke user posted image .
Sem inštruktorica pilatesa in ga po porodu toplo priporočam.
Je pa res, da ko so mene poslali na inštruktorski tečaj (center je pač rabil nekoga za pilates), me je skor kap. Drugače vodim bolj 'power' vadbe, tole je pa čisto nekaj drugega.

Veliko potrpljenja je treba, da ga usvojiš. Zato dvomim, da se z DVD-ja lahko kaj naučiš, ker inštruktor te popravlja, potipa, katere mišice (ni)so stisnjene ipd.
In res je - pilates ni preveč zabaven. Je pa izredno učinkovit. Jaz sem imela 2 meseca po porodu trebuh v bistvu raven in tudi razmik med mišicami sem spravila skupaj, pa pravijo, da ne gredo več.

Ko ga usvojiš, znaš stisnit trebuh, drža se ti popravi in ga v bistvu izvajaš ves čas. Je osnova vsega gibanja, bi lahko rekli. Je pa res, da se prav veliko kalorij ne pokuri in zato je priporočljivo, da se še s čim drugim ukvarjate.

Če rabite kak nasvet, se lahko tud name obrnete, sam je s tipkanjem težko kaj dost pokazatuser posted image .

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

clock-img

20.02.2009, 21:24

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Vem, da je v živo z inštruktorjem vse lažje in učinkovitejše. Ampak moj mož dela cele dneve, varstva ni, da bi se pa zvečer peljala 15km daleč na pilates me pa tudi nima. Sem pa videla, da je nekaj punc tu na RR poskusilo tole s CD oz. so si kar same z neta dol potegnile. In zato prav te sprašujem, če stvar deluje. Al so prehitro obupale?

clock-img

20.02.2009, 21:29

clock-img

Marsy

pencil-img

335

Pilates je izredno učinkovit, če se ga dela prav.
Ampak ravno to je najtežje doseči - biti dovolj vztrajen, da se ga naučiš.
Mi smo npr. na tečaju cel prvi dan delali na tem, da se naučimo prav dihat. In ker sem precej časa dihala narobe, sem požrla ful  zraka in pol celo noč prdela (tako da razumem naše dojenčke, zakaj jokajo ko imajo vetrove). Sem šefu rekla, da to ni zame...

Ampak po nekaj dneh, ko sem se naučila, pa sem začutila za kaj gre in zdaj sem neskončno hvaležna, da me je vrgel v to.

Verjemi, splača se potrudit.

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

clock-img

20.02.2009, 22:14

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Ma ne, pol bo že kmal fertik, ne morem na konc uletet. Bom rajš možev nasvet upoštevala, pa večkrat na Koreno letelauser posted image



Ej, saj lahko prideš vseeno pogledat. Itak boš imela prvo uro zastonj. Toliko da vidiš zakaj se gre. Da vidiš za jeseni, če ti bo všeč.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.02.2009, 10:37

clock-img

kjava

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Ma ne, pol bo že kmal fertik, ne morem na konc uletet. Bom rajš možev nasvet upoštevala, pa večkrat na Koreno letelauser posted image



Ej, saj lahko prideš vseeno pogledat. Itak boš imela prvo uro zastonj. Toliko da vidiš zakaj se gre. Da vidiš za jeseni, če ti bo všeč.



Kateri dan pa je?

clock-img

21.02.2009, 11:32

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

torek pa četrtek ob 19:30. V dvoranici nad veliko dvorano pri šoli. Vhod je spredaj.
PA ta teden ni, ker so počitnice. Torej 3.3. šele spet.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 21.2.2009 11:40:37 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.02.2009, 12:43

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Hvala user posted image

clock-img

23.02.2009, 21:39

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: Marsy

Pilates je izredno učinkovit, če se ga dela prav.
Ampak ravno to je najtežje doseči - biti dovolj vztrajen, da se ga naučiš.
Mi smo npr. na tečaju cel prvi dan delali na tem, da se naučimo prav dihat. In ker sem precej časa dihala narobe, sem požrla ful  zraka in pol celo noč prdela (tako da razumem naše dojenčke, zakaj jokajo ko imajo vetrove). Sem šefu rekla, da to ni zame...

Ampak po nekaj dneh, ko sem se naučila, pa sem začutila za kaj gre in zdaj sem neskončno hvaležna, da me je vrgel v to.

Verjemi, splača se potrudit.



tle si ga pa pošteno kiksnila. a si res bla na tečaju? malo dvomim, ker tam se najprej učiš pravilno pozicijo trupa in ko to osvojiš, dihanje samo še dodaš. ni nobena znanost.
kaj si pa ti delala? a si hiperventilirala al kaj?user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem