cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

WLM 8.0 betta (novi MSN)

clock-img

20.06.2006, 04:51

clock-img

Anonimen

Samo v vednost...

To je novi Windows Live Messenger - izboljšana verzija zadnjega MSN-ja 7.5.
Jaz ga uporabljam zadnji teden in moram reči, da sem zdaj, ko sem se ga navadila, kar zadovoljna. Bistvena izboljšava je pa ta, da ga uporabljaš takorekoč kakor Skype - torej tako, da brezplačno "telefoniraš" (preko slušalk in mikrofona, seveda) vsem, ki imajo tudi WLM, kličeš pa lahko tudi na GSM ali fiksni telefon.
Vseh funkcij še nisem "pogruntala", ampak se pa še učim.

WLM je na voljo za brezplačno inštalacijo ali za posodobitev starega MSN-ja na njihovi strani www.msn.com, v zgornjem desnem kotu ekrana.

Če pa katera (kateri ugotovi kaj več v zvezi z WLM-jem, naj pa kar tukaj napiše. Bom vesela vseh navodil za uporabo (tista na MSN-ju so brezveze). user posted image

clock-img

20.06.2006, 05:21

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Grem probat inštalirat user posted image ...sicer se da s staro verzijo tudi vse zmenit user posted image user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

20.06.2006, 13:04

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

men link ne dela. ne tvoj - ampak tist na msn strani. ti ga vidiš????

clock-img

20.06.2006, 13:47

clock-img

Anonimen

Midva ga imava že vsaj kaka dva tednauser posted image  Mene je vmes mal zezal, drgač je pa ok. Novost je tudi mapa za izmenjavanje - notri daš vse file, ki so določenemu stiku iz tvojgea seznama vedno na voljo, tudi takrat, ko si ti nedosegljiv. Drugače pa ni nekih tragičnih sprememb.

Pa saj pogovarjal si se že prej lahko - web cam & mikrofonuser posted image

Meni je edino vizualno MSN 7.5 veliko leši (ker je bolj zaobljenih oblik, ta je pa čisto kvadraten).

LP

clock-img

20.06.2006, 21:36

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

sem tud jaz probala, sem našla link in sem naložila - ni velikih razlik.
kako se pa kliče na telefon ali na GSm, kot si napisala, pa sploh nikjer ne morem najt. edino tuj računalnik lahko pokličem. ampak to sem
že prej lahko. ni velikih razlik.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem