cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vztrajne - 23 dan ( OH )

clock-img

23.05.2006, 06:56

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jutrcka punce :)

Z: kava z mlekom + banana
K: makaroni z zelenjavo + solata
V: sadje

vcer sem na sihtu mal grickala indijske orescke...dones je na vagi pol kile vec...matr upam,da ni od teh parih oresckovuser posted image ...zato dons za vecerjo nau tortice :)


vztrajajte naprej :)user posted image

clock-img

23.05.2006, 08:51

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Dobro jutro,

Z: kava + hruška
K: špageti s šampinjoni + zelena solata
V: verjetno pol manj

lep dan še naprej

clock-img

23.05.2006, 08:52

clock-img

amy26

pencil-img

3072

se popravljam, sem se spomnila da lahko zvečer jemo sladico
tako da bo zvečer tortica ali pa manjša kremšnita user posted image

clock-img

23.05.2006, 09:00

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jutro punce. jaz bom danes spet pico. Se mi zdi, da me tudi najbolj nasiti. Za večerjo pa nekaj sladkega - ne vem še kaj.

clock-img

23.05.2006, 09:58

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Hej!

Jutroooooooooo. Mi2 sva ravno vstala (no user posted image še kar spi).

Jaz bom zdajle eno belo kavo. Za kosilo bom pa testenine z zelenjavno polivko. Jupiiiiiiiii za večerjo pa sladoled.

LP Tina

clock-img

23.05.2006, 12:02

clock-img

bonika

pencil-img

142

Hojla puce! Jaz sem zjutraj popila 2 kavi z mlekom (1 ob 6h in 1 ob 9h), potem sem šla peš na bližnji hrib, ko sem se vrnila sem se najedla češenj, tako da ne vem kdaj bom lahko kosila, ker sem tako sita. Verjetno bom pripravila kakšne testenine in zelenjavno omako, za večerjo pa sladoled.
Prejšni teden sem ful grešila, zato mi kile niso šle nič dol in ostele pri -1,5 kg. Sem huda sama nase, samo kaj ko sem se tako slabo počutila, da sem včasih morala za zajtrk kaj pojest, pa za večerjo potem samo sadje, sem malo obrnila vse skupaj, pa še grešila zraven in rezultat je tu. Odnehala pa ne bom.

clock-img

23.05.2006, 12:06

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Pozdravček deklince!

Jaz se pa po tistem grešnem dnevu spet zelo dobro počutim, polna energije, skoz bi nekaj migalauser posted image

Danes pa grema z dragim na pico v Samsaro, zvečer pa imam v načrtu sladoled iz McDonaldsa-z karamelo. se mi ga že 2 dni takoooo lušta, danes pa jeeee akcijauser posted image  Lahko se nam katera pridruži, če ima čas!

Uživajte v sončku (jutri bo že grdo)

clock-img

23.05.2006, 12:10

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Glede na uro je zajtrk že za mano, pojedla pa sem hruško. Za kosilo pa še ne vem kako bom. Vse kaže da kosila ne bomo jedli doma in bom jedla kar bo pač na izbiro. Če ne bo zame nobene pravilne kombinacije bom jedla kar pač bo, večerji se bom pa potem odpovedala. Če pa bo kaj OH za kosilo, pa si bom zvečer privoščila sladoled.

Sedaj pa šibam nazaj skrinjo čistit.

Pozdravček!

clock-img

23.05.2006, 14:12

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Dan!
Jst sm pa zajtrkovala 2 kivija, za kosilo bo zdajle polenta in omaka z bučkami in malancani. zvečer pa...sm moža poslala v trgovino in se bom pustila presenetit,kaj sladkega mi bo izbral.user posted image  Punce, vodni dan se bliža s polno paro!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

23.05.2006, 14:36

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Daaaaaan! user posted image user posted image Še eeeeeeeeeeeeennnnnnnnn super dan!! user posted image user posted image

Tkole:
Z: kava, pomaranča (sam morm it po nove, tele nekak niso kisle dost za moj okus user posted image )
K: končno spt mal pizze z paradižnikovo omako in gobami
V: tokrat bo pa sladoled - zmeri pozabm, da lhka to tut user posted image user posted image

Mejte se fula fajn. Jst grem pa še mičken za knjige, da bom prej fertik za dons. Papa...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem