cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vztrajne - 22 dan ( Š )

clock-img

22.05.2006, 07:07

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo pa je spet krompir dones na vrsti...sem prou vesela...

Z: kava z mlekom + banana
K: pecen krompir + solata
V: sadje

aja pa tehtanje ne :)....na moji vagi je ze -4,5kg :)..juhuhu...kljub temu,da se blizam pribliznemu cilju, bom vztrajala 90dni...ce bo sla se kaksna kilca dol je to samo + :)

clock-img

22.05.2006, 07:23

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Teja,

bravo za izgubljene kilogramčke! user posted image user posted image user posted image

lp,
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

22.05.2006, 07:45

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro,

danes tehtnica kaže -3,8kg, počasi a zanesljico grejo kile dol pa čeprav tudi kakšen dan grešim

Z: kava + hruška
K: pražen krompir + kuhana zelenjava
V: pol manj

clock-img

22.05.2006, 08:00

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

user posted image

Jaz že svojo kavico pijem, ker komaj gledam.Sama kriva, kaj pa hodim tako pozno spat. Danes bom za kosilo in večerjo imela krompirjev golaž.

Tehtnica je pokazala 1,4 kg manj kot prejšnji teden. vse skupaj 3,6.user posted image

clock-img

22.05.2006, 08:40

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Kok sem jest dons preč... Sem včeraj jedla za večerjo sir in jogurt in mi je naredilo tako reakcijo, da sem do pol treh zjutraj na wc-ju čepela.  Mislim da te kombinacije dolgo ne bom več jedla.  No ja, bila je pa to res dobra čistilna za moje črevesje.user posted image  

Tudi vaga me je danes razveselila. Pokazala mi je 1,5 kg manj kot prejšnji ponedeljek, skupno torej -4,5 kg. Sem kar zadovoljna.

Danes pa krompirček. user posted image  Kljub temu da sem na dopustu, moram iti danes v službo in me ne bo domov do 17. ure, tako da si bom kosilo kar od doma vzela. Najbrž bom naredila solato iz krompirja in kumar. Pa malo manj čebule bom dala notri kot če bi jo doma jedla, da ne bo preveč "dišalo".user posted image

Sedaj pa šibam na kolo, potem si bom pa privoščila zajtrk - domače češnje.

Pa čestitke vsem za izgubljene kilograme. Smo kar pridne. user posted image user posted image user posted image  za nas VZTRAJNE!

Pozdravček!

clock-img

22.05.2006, 08:49

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro punce!

Jaz sem tudi zadovoljna, ker sem kr nekaj kiksov naredila. Tehtnica kaže -4kguser posted image
Danes nimam pojma kaj bom jedla, ker me cel dan ni doma. Najraje bi imela kr sadni dan, samo mi ne diši preveč. Bomo videli, nekaj bomo že pohrustaliuser posted image
Lepo se imejte, danes bo lep sončen danuser posted image

clock-img

22.05.2006, 09:22

clock-img

pi

pencil-img

918

Pri meni pa se ta teden ni nič premaknilouser posted image , verjetno zaradi mojih grehov.
Torej sem še vedno na - 2.4kg.
Upam da bo ta teden kaj boljše.

clock-img

22.05.2006, 09:32

clock-img

čopek

pencil-img

70

Pri meni pa je -3 kg vse skupaj.

lp čopek

clock-img

22.05.2006, 10:02

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Dan bejbike! user posted image

Za vikend smo mal grešiluser posted image ,ampak je kljub temu šlo dol user posted image  Skupi je zdej -5 kg. user posted image user posted image

Z: kofetek
K:zelenjavna rižota
V:pol kosila

Kolk je lep sonček!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.05.2006, 10:24

clock-img

manu

pencil-img

28

Dober dan tudi z moje strani

Zaradi mojega vodne dne imam jaz danes beljakovinski dan. Tehtnica pa je tudi ta teden pokazala - 2 kg , tako da je skupno - 6 kg user posted image . Tako sem veseja, moj ITM pa je iz 29,1 padel na 27,2. Dobro ne.
Lep dan vsem skupaj Manu

clock-img

22.05.2006, 13:12

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Evo še mene. Ta teden je šlo dol 1,6, skupaj 4kg. Zelo zadovoljna!user posted image  Bravo vsem vztrajnim! user posted image
Danes pa 2 hruški, kisel krompir z malancani, zvečer pa najbrž kaka solata s koruzo in papriko.user posted image
LP

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

22.05.2006, 13:53

clock-img

Anonimen

Ok, res ada zaostajam za vami 14 dni - danes je moj 15 dan, ampak v tem času ni šlo čisto nč dol - na tehtnici je še zmeraj isto!!!!!user posted image user posted image , pa čeprav vsak dan rolam, telovadim in se do sedaj niti enkrat nism pregrešila user posted image
Še do nedelje bom vztrajala in če se mi v treh tednih ne bo nič poznalo, potem bom odnehala, ker to ne pelje nikamor.
Tolk se odpovedujem, tok mi trebuh not vleče, tok so mi hlače že preširoke, kile pa še zmeraj iste user posted image

DAnes bo za kosilo pečen krompir in solata.
Za večerjo sadje.
Aja, pa še to......za večerjo jem vedno samo sadje....nikol polovico kosila.
To res ni fer. Sem prav jeznauser posted image

clock-img

22.05.2006, 14:12

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Moja nova teža je za 1,5 kg manjša kot na začetku diete. Jem pa malo po svoje, pa zajtrke sem počasi spet uvedla, ker se mi je od samega sadja že okol obračalo.

_____________________________

lp

clock-img

22.05.2006, 16:30

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Jaz sem lažja total -2kg. Pri meni gre očitno bolj počas. Odnehala pa ne bom, ni šans.
Danes jem za kosilo meso, ker mi je ostalo od včeraj. Tako, da danes bo majhen lapsus.Ajd.user posted image

clock-img

22.05.2006, 16:34

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

al1* tudi jaz imam zajtrke, bolj skromne z nič maščobe (jogust z misliji, ali poln. žemljico in jogurt), ker bi samo od sadja skup padla. se mi zdi brez veze, da se slabo počutim, ker če bo potrebno bom dieto podaljšala. Je pa super, ker drugače pojem dosti več sadja in zelenjave, kot bi sicer.user posted image

clock-img

22.05.2006, 19:46

clock-img

pi

pencil-img

918

Kristina si že prej telovadila, rolala ? Če so ti hlače prevelike 100% hujšaš, vendar s telovadbo in rolanjem pridobivaš mišično maso, ki je težja od maščobe in se ti zato ne pozna na kilogramih.
Poskusi se merit, mogoče se boš potem boljše počutila.
user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse tiste, ki ste izgubile kilogramčke.

clock-img

22.05.2006, 20:02

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ja, Kristina, a ni bolj pomembno, da se ti kje vidi, da hujšaš?? Ali se ti zdi, da je res vse v kilah? Joj, joj..ne s takimi norijami ven hodit. Le vztrajaj, verjemi, da ti ne bo žaluser posted image

clock-img

22.05.2006, 20:08

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Daaaaaaaaaaaaaan!

Z: kava, banana
K: zelenjavna lasagna
V: navadne testenine iz vode

Men je pa v tem tednu šlo dodatne 3 kg dol user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.05.2006, 20:47

clock-img

Maco

pencil-img

85

Še jaz. Vse skupaj je šlo do sedaj dol - 3,2kg user posted image  user posted image
 
Sem full happy, na hlačah se pa tudi že zelo pozna, tako da jaz vztrajam kar naprej. Čestitke tudi vsem ostalim!!!

clock-img

22.05.2006, 21:28

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Moj današni jedilnik je bil tak:
Z: češnje
K: solata iz krompirja in kumar
V: tenstan krompir, popečene bučke

Sem pa tako sita, da komaj sedim.

clock-img

22.05.2006, 22:44

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Pozdravljene!
No meni je vse skupaj šlo dol le 3 kg kar me kar malo jezi.Res je da nimam dosti za izgubit ampak štirikrat na teden telovadim, skoraj nič ne grešim pa zelo slab rezultat.No danes sem jedla;

Z:banana
K:rižota
V:malo pomfrija.

Jutri pa imam za zajtrk lubenico!!!Joj že komaj čakam ker je letos še nisem jedla.

Lep večer še naprej pa čim hitrejše izgubljanje kilc.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem