cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vztrajne - 18 dan ( S )

clock-img

18.05.2006, 06:56

clock-img

dory

pencil-img

8852

Krompirjev dan...njamiiiii to je neki zame :)

Z: kava z mlekom + banana
K: pecen krompir + skleda solate
V: bom se vidla...verjetno,da bo kar sadje :)

clock-img

18.05.2006, 07:01

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Tudi zame je ta dan super, ker lahko jem krompir. Sicer ga bom danes najbrž samo za večerjo, ampak na jedilniku bo pa obvezno. Plan za današnji jedilnik je pa tak:

Z: 2 hruški
K: prebranec, solata
V: kisel krompir s kumarami

Mmmmmm, kako se bo moj želodček danes smejal...

Pozdravček!

clock-img

18.05.2006, 07:33

clock-img

manu

pencil-img

28

Dobro jutro !

Poročam vam, da je za mano sadni in vodni dan, tako kot sem vam včeraj že pisala. Povedati moram, da ni bilo prav nič hudo . Zaupam pa vam nasvet, zvečer pred spanjem popite skodelico toplega čaja . Tako tekne .
No žal bom sedaj imela jaz danes beljakovinski dan, kljub vsemu pa vam bom sledila in se tudi od vas kaj naučila. Vsi nasveti in napotki so vsaj meni zelo koristni.
V slogi je moč, lep dan Manu

clock-img

18.05.2006, 07:47

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Dobro jutro vztajne!
Tud men se lušta krompirja.user posted image

Z:kiwiji
K:pečen krompir, bučkina omaka
V:kisel krompir s kumarico

Jutri pa že spet tortica. user posted image  A se vam tud ful hitro odvija?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

18.05.2006, 08:06

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Jutro vztrajne!!!

Danes bo:

Z: kofetek + jagode
K:prebranac + kos kruha
V:pol kosila al pa solato

Lep dan vam želim!

clock-img

18.05.2006, 08:11

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Dobro jutro.

Jaz bom pa danes imela verjetno kar vodni dan. Pa ne zaradi grehov, ampak za to, ker gremmo okoli pol 12 v Celje na sejem in vprašanje kdj bom doma. Mogoče bomsamo zvečer pojedla malo riža. Se bom sproti odločila.

clock-img

18.05.2006, 09:23

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Z: jami LUBENICA user posted image
K: kot vedno - nimam pojma
V: bi rekla, da isto kot K

Pri nas je pač tak, da dosti jemo zunaj in potem zelo redko vem, kaj bom jedla, dokler ne določimo restavracije...user posted image  Ja, ziher pa nekaj krompirjevega ali rižovega user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

18.05.2006, 09:44

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

No, jaz imam že prvi popravek jedilnika. Za zajtrk nisem jedla hrušk ampak košarico jagod.user posted image  Količinsko sem malo pretiravala, ampak so mi res tooolk zapasale. Enkrat za spremembo sem jih jedla za mizo in ne na njivi. user posted image

clock-img

18.05.2006, 09:48

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Bobek05, a so lubenice že dovolj sladke? Kakšna je pa cena?

Sem enkrat za masjhno lubenico dala 5.000 sit okusa pa ni imela nobenega in sem sedaj malo skeptična do zgodnjih lubenic. Poleti bi pa lahko od njih živela.

clock-img

18.05.2006, 12:12

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Čao!
Mnjami tudi jaz se veselim tega dneva in sicer bom jedla tako nekako:

Z:nič ker nisem imela časa
K:pečen krompir in solata
V:pol kosila

Vsekakor se pa veselim jutrišnjega dneva ker mi je najboljši.

clock-img

18.05.2006, 12:57

clock-img

Anonimen

Ojla punce.
Čeprav bi takoooooo jedla krompir, danes ne bo nič iz tega. user posted image  Sem namreč cel dan v šoli z vmesnimi 10 minutnimi odmori, tako da sem se odločila, da imam danes ZOPET sadni dan user posted image . Domov pridem šele zvečer.
Jutri nadaljujem normalno.
Sm vam pa fouš za krompirček user posted image

clock-img

18.05.2006, 18:48

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Oj punce,

jaz imam pa danes tak apetit, da bi celega vola pojedlauser posted image  Seveda sem primerno temu, tudi grešila. Sicer nisem zajtrkovala, sem samo vodo pila, pol sem se fajn najedla fižolčka s krompirjem, potem pa sem pojedla en sladoled-kornet (ni se mu dalo upret), sedaj pa bom za kazen pojedla čist malo fižolčka s krompirjem..kazen mora bit!user posted image  Drgače pa telovdba je sedaj tudi 3 dni počivala, ker sem imela kup obveznosti na bankah in uradih..jutri pa spet na stara pota-normalno jest in telovadituser posted image
čav-bav

clock-img

18.05.2006, 22:12

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Oj!

Evo da se še jaz javim.

Jaz sem pa danes zajtrk in kosilo preskočila, saj sem imela full letanja okoli. Sem pa zaradi tega spila dve beli kavi. Za večerjo sem si pa spekla 5 (majhnih) krompirčkov in skledo zelene solate.

LP Tina

p.s.:Pa se moram malo pohvalit da sem se zadržala, ko je brat jedel čevape zvečer.

clock-img

18.05.2006, 22:29

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Jaz pa tolk grešim, da si ne zaslužim več naziva VZTRAJNA....user posted image user posted image user posted image  in vas zapuščam...seveda se bom probala še naprej držat po svoji moči.

Želim, vam, da bi izgubile vse odvečne kilograme user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.05.2006, 22:40

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Večer pa že skor lahko noč tut user posted image emmm tkole je blo...

Z: banana, kava
K: pasulj, kos kruha, solata
V: hmmm tko no... bla sm v kinu tko da... pop corn (no ja kwa... glih tko je škrob k je koruza user posted image )

Nočko, punce! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem