cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vztrajne-85.dan (OH) in tehtanje

clock-img

24.07.2006, 11:31

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Pa sej ne morm verjet, da je to predzadnje tehtanje!user posted image  No, pri meni kaže -8,5kg. user posted image  Imamo v sredo vodo?user posted image  Sej je ponavadi po S dnevu, a ne?
Danes bo pri meni polenta in pečene bučke, za večerjo pa kaj sladkega!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

24.07.2006, 15:06

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Oh, vztrajne samo še 5 dni maste do konca!!! Čestitam!!! user posted image user posted image user posted image
Jaz pa bom še nekaj časa mogla vztrajat!!! user posted image
Danes sem na sadju in zelenjavi, no zmes pa je bil nekakšen majčken prigrizek ... user posted image
Moja tehtntnica pa kaže - 5,5 kg.

Lp Urška

clock-img

24.07.2006, 15:42

clock-img

dory

pencil-img

8852

evo mene...v petek sem fajn jedla cez cel dan :)..pa sem zgleda pridelala eno kilo...tako,da jih imam -6 :)...jutr je sadje, pol pa vodauser posted image

clock-img

24.07.2006, 17:35

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Danes sem za kosilo imela testenine + zelenjavno omako, mal prej pa še sladoled user posted image  pol vzamem še kakšen košček čokolade zaradi alergij seveda user posted image  

Tehtnica pa kaže 0,2 kg več kot prejšnjič tako da je sedaj -6,5 kg

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem