cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vse o dojenju

clock-img

12.12.2005, 00:01

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Vsem bodočim mamicam, ki bodo prvič zibale in imajo namen dojiti toplo priporočam knjigo: VSE O DOJENJU, pisatelja/ico sem pozabila.
Če bi ta zvezšček prebrala preden sem začela dojiti bi mi bila prihranjena marsikatera nevšečnost ( boleč hrbet, razpokane bradavice, vnetje, premalo mleka, ...).

clock-img

12.12.2005, 10:27

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Tema je bila namerno postavljena pod NOSEČNOST, da se mamice pripravijo preden rodijo, ker potem je že prepozno.
Kar se je zgodilo meni.

< Sporočilo je popravil Aleksandrin -- 12.12.2005 10:28:50 >

clock-img

19.12.2005, 23:38

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Mislim, da me tukaj ne jamljete resno.

< Sporočilo je popravil Aleksandrin -- 19.12.2005 23:40:26 >

clock-img

23.12.2005, 00:43

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Dejmo jo ignorirat..., mislim a je težko upoštevat moj dober namen. Očitno ne pomaga niti, da to omenim pod "O portalu" :Nedejavnost moderjatorjev, kjer bi sklepala, da si bodo to moderatorji ogledali in niti pogovor z enim od njih.
Sklepam, da tisti ,ki je to temo premaknil je prebral samo naslov in ne vsebine. Če bi bil naslov npr. nasvet mamicam, mislim, da ga ne bi premikali.
V določenih stvareh ste odlični, pri nekaterih pa usekate čisto mimo.
Sem mogla malo premešat ta moj golaž user posted image

clock-img

23.12.2005, 19:49

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Sicer ne vem, če je bilo na mojem forumu,ampak jaz je nisem premikala. Zdaj jo pa lahko premakne tisti, ki je tukaj moderator.


clock-img

24.12.2005, 17:12

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image nIČ MI NI VEČ JASNO
Prej je temo nekdo od šefov premaknil na nosečnost, sedaj pa je spet tukajuser posted image user posted image user posted image

Moje vprašanje je: Kam želiš, da se tema premakne Aleksandrin, da to uredimo - volk sit in koza cela.

clock-img

26.12.2005, 20:27

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Jaz sem dala pod nosečnost, potem se je to premaknilo pod dojenje, želela bi, da gre to pod NOSEČNOST.
Sem si pa že mislila, da bom imela tukaj monologe user posted image
Hvala in LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem