writing-img

Vse ki ste imele CR?!

clock-img

17.05.2006, 19:09

clock-img

Marina_

pencil-img

1195

Jaz sem točno pred 3 meseci imela CR-Nisem imela zunanjih šivov-danes pa vidim dve rdeči ranici in ven so mi prišli šivi.Kaj je to normalno? Res pa je ,da sem začela kolesarit (sobno kolo) in me je včeraj ful bolelo.Hvala za odgovore

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

clock-img

17.05.2006, 19:51

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ja očitno telo zavrača šive, nič hudega so našli pot ven, edino če se bo kaj zagnojilo pojdi h G!

clock-img

17.05.2006, 20:35

clock-img

mammy26

pencil-img

634

Jaz nisem imela teh problemov. Res pa je, da ko me je med telovadbo zelo bolelo sem enostavno prenehala z naporom. Še sedaj, leto dni po CR včasih ob hujši telovadbi čutim bolečino - takrat se enostavno umirim.

clock-img

17.05.2006, 20:45

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

meni je G na poporodnem pregledu stran potegnil vozelj od šiva, zunanji rez je bil takrat že zaceljen

če te bo bolelo ali se ti bo pojavil izcedek iz teh 2 luknjic pa pojdi do G

clock-img

17.05.2006, 20:55

clock-img

MusiMarusi

pencil-img

101

Jaz sem imela CR 7 mesecev nazaj, toda nisem imela nobenih takih težav. Začela sem z aerobiko po 4 mesecih, toda ko me je začelo boleti sem prenehala. Jaz bi na tvojem mestu poklicala ginekologinjo user posted image
Srečno!

clock-img

17.05.2006, 20:57

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz tudi nisem imela teh problemov.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

17.05.2006, 23:44

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Meni so po 6 mesecih,pa drugem c.r.,pogledala 2 notranja šiva ven.Taka čisto majhna in tanka.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

18.05.2006, 07:15

clock-img

Minka Pobalinka

pencil-img

821




Tudi meni se je to zgodilo. Ginekolog je rekel, da je to granolom in da je pogost in normalen pojav.. je zoprno, ampak se zaceli in je vse ok..


clock-img

21.05.2006, 15:43

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

jst sm mela cr pred dvemi mesci in pol. žal sm v bolnici fasala bolnišnično okužbo, ki so mi jo začeli zdravit šele tri tedne po porodu. okužla sm tudi svojega ljubega dejana, tko da sva bla kr precej boga oba. jst sm hodla v bolnico še neki cajta na previjanje, ker so mi mogli zadnji šiv odpret, da mi je stekla tekočina (gnoj) vn. in to je bolelo ko hudič. pol se mi je pa še del rane sam odprl in se ponovno zaprl. zdej sm ok... s tabo bo pa tudi vse ok, sem več kot prepričana. samo poslušaj g.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

21.05.2006, 21:06

clock-img

bajsek

pencil-img

198

hoj!
Jst sem imela cr pred devetimi meseci. Tud jst sm imela take težave kot evii. Sm fasala podkožno bolnišnično okužbo. Rano so mi po štirih dneh odprli in sem imela naslednje 4 dni odprto, pol so mi jo pa nazaj zašil. Ko sem po devetih dnevih prišlča domov, mi je pa še ven začelo tečt in sem hodila dvakrat na dan previjat (6 tednov je trajal). Da ne omenjam da sem tako okužila tudi malega srčka - ma sej sploh ni za govort!! Tko da mislm če so ti šivčki mal ven pogledal ni hujšga, ratzen če bi te bolel al pa bi ti ven začel tečt. Če pa te boli samo ob telovadbi, pa rajš prenehaj, mene še vedno rana boli, če delam trebušnjake!
mimo grede EVII, a se spomniš katero babco si imela (če si slučajno rodila v Ljubljani).?
Lp,

clock-img

21.05.2006, 21:23

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: bajsek

hoj!
Jst sem imela cr pred devetimi meseci. Tud jst sm imela take težave kot evii. Sm fasala podkožno bolnišnično okužbo. Rano so mi po štirih dneh odprli ...



To ni šlo za bolnišnično okožbo ampak za okužbo rane, ki z bolnišničnim okužbam nima nič skupnega...rana se je zagnojila, vzrokov je vrjetno več, je pa to nekaj drugega, kot pa če prilezejo po določenih mesecih ven noranji šivi!

clock-img

22.05.2006, 09:02

clock-img

bajsek

pencil-img

198

hoj!
EVA, pa je šlo za bolnišnično okužbo, ker mi je zdravnik na viziti tako povedal (rekel je: ja na žalost ste dobili grdo bolnišnično okužbo podkožja!)! Res je, da sem imela notranje in zunanje šive, ker so me zelo grdo zrihtali! Okužbo sem pa fasala najverjetneje, ker sem 20 ur ležala v porodni sobi, brez da bi mi zamenjali rjuhe, ki so bile skoraj ves čas mokre in (kot mi je razložil zdravnik)  še prekmalu so mi vodo spustili in vse to je peljalo do tega kar se je potem dogajalo z menoj!
glede šivov, ki pogledajo ven, pa priznam da ne vem čist kako se jih rihta, vem samo da če te rana boli ali pa ti iz nje začne teči ali pa postane zelo rdeča moraš it k zdravniku!
lp

clock-img

07.06.2006, 09:31

clock-img

mayflower

pencil-img

789

Eva1:Seveda je šlo za bolnišnično okužbo. Tud meni so se šivi vneli, šele ko sem prišla domov, nekaj tednov po CR. Mojo ginekologinjo je skor kap: v njihovi porodnišnici že nekaj let niso imeli primera vnetja šivov po CR, zaradi zapletov sem rodila v drugi porodnišnici. Sej se prav lepo vidi, da gre za bolnišnično okužbo: jst sem mela rano že prav lepo zaceljeno in so me morali potem ponovno malo prerezat na mestu vnetja. Tako, da ni šlo za nobeno vnetje rane!!!! je blo pa zoprno tolk časa se hodit previvat v bolnico.
Če so šivi ven pogledali verjetno ni panike. Bi pa vseeno jst poklicala ginekologa. Važno je, da ni rdečine in otekle rane!!! Jst sem mela pod šivi prav trdo tkivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem