cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vpliv M na dojenje (in spanje)???

clock-img

29.09.2005, 09:22

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Ste kaj pametnega ugotovile, ko ste dobile M, da je manj mleka, da dojenček večkrat vleče, ponoči je pa stouser posted image user posted image user posted image ?
Pri meni je že tako. Poleg tega, da je capinka postala prdeč in orto nespeč otrok ponoči...
A se je kateri malček odstavil ob M. Sicer imam že drugo, ampak še vseeno upam, da ji morda ne bo več pasalo vlečt...user posted image

clock-img

29.09.2005, 09:25

clock-img

Spicy Black

pencil-img

326

Tudi jaz sem jo že dobila in od takrat mali ne spi več ponoči user posted image ..od tistega tedna naprej se zbuja po 2x do 3x na noč, prej pa le enkrat..Tako, da morda drži, da je manj mleka.

clock-img

29.09.2005, 09:33

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

O,h, spicey, ko se je capinka 3x, sem bila tiho od veseljauser posted image , zdaj pa se že nekaj noči tudi do 8xuser posted image user posted image user posted image  In kriči kot zmešanauser posted image  Malo krčev, pa morda manj mleka...?
A pa ti še dojiš oz. si potem po M normalno dojila?

clock-img

29.09.2005, 09:40

clock-img

Spicy Black

pencil-img

326

Jaz normalno dojim naprej in tud med M sem..sej morda ni M nič kriva, čudno pa je da se je začel zbujati ravno na tisti dan ane da user posted image ..

clock-img

29.09.2005, 14:07

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Naša miš se je odstavla, ko sem dobila drugič M in takrat mi je tudi prvič prespala celo noč. To je bilo pri 7. mesecih. Je pa občutna razlika pri spanju-od takrat naprej ponoči sploh več ne papca in ne pije, pa seveda lepo spančka (z redkimi izjemnimi nočmi, ko jo pač piči, da bi se drla).

clock-img

30.09.2005, 12:47

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Jaz sem ravno ugotavljala ali ima M kaj veze pri količini mleka, ker imam ta teden sušo (sem ji že 2x mogla dati 1x na dan dodatek), ko je M na obiskuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

30.09.2005, 12:48

clock-img

asso

pencil-img

3700

Jaz ti ne vem odgovort, ker sem jo danes prvič po dooooolgem času dobilauser posted image . Če se bi počasi odstavla bi bilo fajn in tudi, če bi spala celo noč.

No, za enkrat ni sprememb.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

clock-img

30.09.2005, 19:46

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Baje je kriv hormon progesteron.

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=5661&t=5640#reply_5661 



_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem