cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vonj urina in GH

clock-img

31.03.2008, 09:17

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Ojla!

Mene pa zanima ali so vaši otročki tudi imeli kdaj izrazitejši vonj urina, ko ste jim uvajali GH? Danes ponoči sem namreč mislila, da se je Doris pokakala, tako je smrdela plenica in sem jo šla preoblačit, nakar ugotovim, da je samo polulana. Jedla je zel. kašico, v kateri je bila cvetača, korenček in bučka z kus-kusom.
To se sicer ni zgodilo prvič, je pa prvič tako smrdelo.
Vaše izkušnje?



clock-img

31.03.2008, 09:27

clock-img

urskas

pencil-img

683

jest tega nisem povezovala z GH ampak s premalo pitja tekočin...

clock-img

31.03.2008, 09:50

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Hm...tut to je možno, sam glih danes ponoči se mi je nekaj zbujala pa sem najprej mislila, da je lačna pa se ni hotla dojit, nato pa sem pač zavohala ta vonj...Tako da ne vem...A misliš, da je lahko premalo tekočine kljub temu, da se pač ni hotla dojit...Žejna sigurno ni bla...

clock-img

31.03.2008, 09:53

clock-img

urskas

pencil-img

683

ja, pri mojih sem opazila zelo malo pitja tekočin, sploh po tistem, ko sta se nehali dojit...

Mislim, da je možno, da spije premalo, četudi se noče dojit...

clock-img

31.03.2008, 11:10

clock-img

tikatoka

pencil-img

375

Mi smo imeli že pri dveh mesecih okužbo z bakterijo in ko smo zaključili zdravljenje me je zdravnik opozoril, da moram biti predvsem pozorna na vonj urina, ker to je prvi znak okužbe sečil. Tko da na vašem mestu bi dala pregledati urin.

clock-img

31.03.2008, 13:31

clock-img

sanosan

pencil-img

409

Jaz pa ti bom potrdila, da če otrok je cvetačo, mu urin potem neznansko smrdi in to ima prav specifičen vonj. To lahko povem iz lastnih izkušenj, ko sem svojemu sinku začela dajati gosto hrano. Ko sem mu prvič dala samo kuhano cvetačo za jest (za kosilo par žličk, ostali obroki so bili samo dojenje, tako da dehidracija ne pride v poštev), je urin smrdel, da je bilo veselje. In kasneje se je tudi vohalo, kdaj je jedel cvetačo, vendar vedno manj (ali pa sem se navadila na vonj user posted image ).

clock-img

31.03.2008, 16:26

clock-img

picola1

pencil-img

2009

A veš, da mislim, da bi res lahko bila cvetača...Ker danes urin več ne smrdi oz. zelo malo...Sem pa to opazila odkar sem začela uvajat GH, sam nisem bila pozorna ali je takrat jedla cvetačo ali ne...Bom bolj pozorna pa bomo videli, če je res to to.

clock-img

01.04.2008, 11:16

clock-img

sanosan

pencil-img

409

Probaj dat samo cvetačo in boš videla user posted image . Garantirano bo smrdelo user posted image .

clock-img

01.04.2008, 11:44

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem tudi opazila, da po cvetači urin smrdi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem