cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Voda...

clock-img

14.12.2007, 16:50

clock-img

fugeela

pencil-img

26

Ma kdo kak namig kak se prsilš,da popiješ 2,5l vode na dan..men je to nepojemljivo...user posted image

clock-img

14.12.2007, 16:59

clock-img

eya

pencil-img

4615

Skoz jo nosiš sabo in skoz pa malem piješ.

clock-img

14.12.2007, 17:04

clock-img

fugeela

pencil-img

26

mah..če bi šlo..ma mi je mami rekla da me bo začela napajat z vodo kot teleta z meto kadar ma prebavne motnje...me tak glava boli...ko nič ne pijem..sam se res ne znam prisilit..a se mrbit da kaj dodat v vodo da bo taše zmer 0-kal sam da ne bo tega okusa!!!!!

clock-img

14.12.2007, 17:07

clock-img

Kabija

pencil-img

45

lep pozdrav ,
jst si včasih stisnem limonin sok noter, boljse je kot pa sama vodauser posted image

clock-img

14.12.2007, 17:14

clock-img

fugeela

pencil-img

26

jahh..neki bo treba..raj en galon vode,ko pa aspirin.

clock-img

14.12.2007, 17:17

clock-img

Kabija

pencil-img

45

kaj pa grenek čaj 

clock-img

14.12.2007, 17:20

clock-img

fugeela

pencil-img

26

jah pol pa definitivno rajš vodo user posted image

_____________________________

Dont traed mony for live-live8-long walk to justice.

clock-img

14.12.2007, 20:30

clock-img

Anonimen

Lahko narediš limonado, lahko pa skuhač kak dober čaj, zdaj jih že toliko, da sploh ne veš, da je čaj.

clock-img

15.12.2007, 22:06

clock-img

fugeela

pencil-img

26

dans sem bla pridna sem popila 2lvode plus pol litra nesladkega čaja..nism misnla pol sm šla pa rav v trgovino in pogledam na polico s čaji..ne me....kokos..čaj???? kokos...čaj??? pina colada??user posted image  kr ni mi potegnl tak da sm mogla to probat! in jah kr dobr izpade vse skup...

clock-img

16.12.2007, 15:03

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz si skuham nesladkan čaj. Sladek mi je itak zanič In potem imam vrč na mizi in s skoz nalivam v lonček in pijem. Kar naenkrat je vrč prazen.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem