cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vnetje po CR in cefaklor

clock-img

16.01.2008, 13:32

clock-img

mala pikica

pencil-img

3363

Po CR sem dobila vnetje in danes pri zdravnici antibiotik Cefaklor. Najprej mi je hotela dati nekaj drugega, pa ker tistega trenutno ni za dobiti, mi je dala Cefaklor.

Zanima me, če je katera slučajno jemala ta antibiotik, kako je vplival na otroka (če so se pri otročku pojavili kakšni stranski učinki, omenila je namreč možno drisko pri otroku) in če je slučajno izgubila mleko.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

clock-img

16.01.2008, 19:26

clock-img

Suza

pencil-img

143

Kaj še vedno ni boljše?

So ti odprli in ven stisnili ali ti pustili.
Zadnjič sem ti pozabla povedati, da se je meni dva meseca iztekalo iz rane. Upam, da bo pri tebi prej boljše.

LP
mamica od Žana in dolgolaske Janje

P.S.
Probaj spati na trebuhu. Meni je pomagalo in mi bolj iztekalo.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

clock-img

17.01.2008, 08:46

clock-img

mala pikica

pencil-img

3363

Nič mi niso odprli, vse skupaj so pustili. Zdravnica je rekla, da je vneto in da moram jemati antibiotik. Zdaj pa kaj bo z mlekom, pač bo. G pa pravi, da ni nič hudega user posted image Da bo minilo...

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem