cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vložki Vir 80

  
clock-img

28.07.2007, 11:01

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Hello!

Vsepovsod piše, naj si ženske po porodu nabavimo vložke Vir 80. Kaj niso to oni veliki in debeli vložki, ki so jih ženske nosile pred 20timi leti? Lahko nabavim kakšne druge (npr. Always) ali morajo to biti nujno Vir? So to morda kaki posebni ali kaj?

LP

clock-img

28.07.2007, 11:04

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Meni so to najboljši vložki po porodu,ker so mehki in te ne tiščijo,ko si šivana.Always so pa bolj trdi in te lahko šivi še bolj dražijo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

28.07.2007, 11:06

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Ali pa Vir ekstra- fuuuuul mehki, se lahko allways ipd.skrijejo. 

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

28.07.2007, 11:10

clock-img

Anonimen

Meni so Vir 80 osebno najboljši.. Prej sem veddno uporabljala Always in tako, zdaj ko sem šivana, mi je Vir 80 najboljši.. Sem en dan si dala Always, ker mi je Vir80 zmanjkalo, pa lahko rečem, katastrofa.. Bolečine so bile neznosne, komaj sem čakala, da dobim Vir80..

clock-img

28.07.2007, 11:51

clock-img

Anonimen

VErjami na besedo in kupi VIR 80. Jaz si ne morem zamišljati tiste plastike na šivih in ko ti teče spodaj kot v potoku, pa še v tej vročini.

Včsaih sem imela po 3 vložke naenkrat noter. Prej sem pa tudi vedno uporabljala ala Always ipd. Vir je po porodu ZAKON.

clock-img

28.07.2007, 11:55

clock-img

cofek

pencil-img

781

finta vir 80 je v tem, da nimajo NOBENE plastike nikjer - ma pa zdaj Tosama novo linijo in sicer Vir nature (zelene - ful dolge in modre s krilci), kjer tudi ni plastike. jaz sem po porodu uporabljala te in so res zakon - mehki in udobni, še zdaj jih uporabljam.

clock-img

28.07.2007, 12:00

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Vir 80 in Vir Nature user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
V glavnem tudi, ko sem imela še čisto malo čišče, nisem mogla občutiti tiste kl*** plastike med nogami. V glavnem bolj je natur, bolj je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.07.2007, 12:44

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Hvala vsem za nasvete. Sploh več ne razmišljam o kakih drugih....

clock-img

28.07.2007, 14:01

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

V LJ so imeli ena ne vem katere. Ko je bila vizita, sem imela ravno v vreki te vir 80 malo se je videlo. Jaz sem uporabljala njihove, sem mislila da oni že vedo zakaj imajo te. Potem pa mi je zdravnica rekla češ, katere uporabljam, pa sem rekla da njihove, pa je potem rekla da vidi da imam VIR 80 in da mi močno priporoča te VIR 80 in res so boljši za po porodu. user posted image user posted image

clock-img

28.07.2007, 14:07

clock-img

karin412

pencil-img

747

Ti vložki so uporabni, tudi če ti pred porodom odteče voda - jaz sem si jih dala 5 na kup in takoj v porodnišnico. Umetni vložki ne bi zadržali toliko vode, brisačo bi pa morala še domov nesti.

clock-img

28.07.2007, 20:49

clock-img

srki

pencil-img

9222

Važno je to, da so mehki, in ti vložki so mehki, čeprav debeli, pa kaj. Pa četudi so jih uporabljali pred 50 leti. Boljši so že, kot ta plastika.

clock-img

28.07.2007, 21:06

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Mene je bila tudi na začetku groza pred VIR 80 user posted image , ampak so se izkazali za nepogrešljive - še posebej po šivanju user posted image .

clock-img

28.07.2007, 21:55

clock-img

jade1

pencil-img

473

Definitivno vir 80. Jaz sem jih vzela s seboj v porodnišnico in njihovih nisem uporabljala. Sem pa vložek zamenjala vsakič, ko sem šla lulat. Tudi doma enako.

clock-img

28.07.2007, 21:58

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

meni so bile Vir 80 tečne zaradi tiste mrežice, zato sem si za doma kupila Vir Nature zelene. Full full dobri vložki (glede na to, da jaz vložkov sploh ne maram in jih tudi ne uporabljam) in jih zelo priporočam. Jih pa kar v lekarni kupujem......

clock-img

28.07.2007, 22:01

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

meni so bile Vir 80 tečne zaradi tiste mrežice, zato sem si za doma kupila Vir Nature zelene. Full full dobri vložki (glede na to, da jaz vložkov sploh ne maram in jih tudi ne uporabljam) in jih zelo priporočam. Jih pa kar v lekarni kupujem......



Isto jaz. Mrežica od Vir 80 se mi je za šive zatikala.

clock-img

28.07.2007, 22:06

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

aja, jaz nisem bila šivana, vsaj ne spodaj, ker sem imela CR, pa mi je šla tista mreža vseeno malce na živce. Sicer pa so na intenzivi imeli neke vložke fuuulll velike in debele in vpojne in v glavnem super. Mislim, da so tudi od Tosame, samo ne vem, kako se imenujejo. Tisti so bili carski, samo na oddelku jih potem skoraj ni bilo mogoče dobiti....

clock-img

28.07.2007, 22:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz sem kupila tiste druge Vir, ker mi je pri Vir 80 šla naživce vata, ker mi je lepila na šive. Brrr, kakšen smotan filing!

clock-img

29.07.2007, 22:14

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Kaj vir 80 in vir ekstra so pol istiuser posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

30.07.2007, 08:17

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Jaz sem uporabljala vir nature in so z zavihki. user posted image Vir 80 se radi primejo na šive, če si seveda šivana.

Najboljši pa so bili tisti v bolnici, dovolj veliki in zelo vpojni. Mrežaste hlačke za enkratno uporabo pa se itaq da tudi kupiti v sanolaborju prav takšne kot jih imajo v porodnišnici.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

30.07.2007, 11:51

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

meni so bile Vir 80 tečne zaradi tiste mrežice, zato sem si za doma kupila Vir Nature zelene. Full full dobri vložki (glede na to, da jaz vložkov sploh ne maram in jih tudi ne uporabljam) in jih zelo priporočam. Jih pa kar v lekarni kupujem......



Isto jaz. Mrežica od Vir 80 se mi je za šive zatikala.



in ko se zavozlja je user posted image mene je moj reševal s škaricamiuser posted image

clock-img

30.07.2007, 12:32

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Jaz sem bila tudi šivana, in to maksimalno user posted image , pa se mi ni nič zatikalo. Je pa res, da nisem imela več šivov, ampak enega samega - tekočega po celi dolžini. Morda tudi zato.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

30.07.2007, 12:36

clock-img

principessa

pencil-img

38

Jaz sem bila za VIR 80 zelo hvaležnauser posted image . Nisem niti pomislila na kakšne Allways.

clock-img

30.07.2007, 13:47

clock-img

Anonimen

Tudi jaz sem po porodu uporabljala Vir80. V porodnišnici smo imeli ene podobne, ampak še bolj mehke in večje. user posted image

Bom pa preizkusila še te Vir Ekstra in Nature, hvala za info.

clock-img

30.07.2007, 15:57

clock-img

Caarmen

pencil-img

356

Koliko paketkov ste pa porabile?

clock-img

30.07.2007, 16:33

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Veliiiiiiko user posted image .
Na začetku sem itak nabasala ene 3 naenkrat, ker je takoj premočilo. Pa ful pogosto menjaš in gre paketek zelo hitro.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem