cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vincek in dieta

clock-img

19.10.2005, 22:45

clock-img

Anonimen

Saj ne da bi bila vinomanka hehe, ampak, kdaj pa kdaj pa si zvecer rada privoscim kozarcek vincka. Ali ga pri tej locevalni zadevi lahko spijem kaksen deci in kdaj? Mogoce vseeno kateri dan, ker je iz grozdja, grozdje pa je sadje hehe?
Ali se vse drzite ful te diete oz. se kdaj pregresite?
Pa se to: koliko naj bi se shujsalo? Se po 1-2 tednih ze kaj pozna?

clock-img

19.10.2005, 22:49

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Anonimka, ti se ga tako napij, da tri dni ne boš mogla jest. Boš ziher shujšala user posted image

Pa brez zamere! user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

19.10.2005, 22:51

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

mene moj zeza, da lahko na sadni dan en špricer, ker je vino iz grozdjauser posted image user posted image

alkohol redi, tak da ga jaz nebi, pač greh je, tu pa tam pa tudi moraš grešit, ker brez tega ni dieteuser posted image user posted image samo ne vsak dan


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

20.10.2005, 04:22

clock-img

Anonimen

Anonimka jaz ga tudi kdaj pa kdaj ali pa pivo še raje, pa hujšam, mogoče malo počasneje, ampak zadovoljivo. Do danes -8 kil, drugi mesecec kile stojijo, zdaj pa se je spet začelo premikati. Sempa v prvi skupini, torej danes imam 74. dan.

Aja, v prvih 14 dneh gredo dol kakšne tri kile.

clock-img

20.10.2005, 09:27

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Moj mož šteje pivo k zelenjavi... in vsak večer srkne enega velikega zelenca... in je v 44 dneh shujšal 9 kil...

Jaz pa občasno srknem bandidosa (belega), ki pa je očitno nabasan s cukrom... tako da tega res ne priporočam

_____________________________

LP
mojca

clock-img

20.10.2005, 09:51

clock-img

Anonimen

O mojčka, hvala za tole spodbudo s tvojim možem. user posted image  Reci mu "na zdravje" tudi z moje strani user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem