cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vijolčne črte na prsih

clock-img

20.03.2007, 21:11

clock-img

ELA06

pencil-img

155

Zdravo!

Imam eno vprašanje: Ima še katera na prsih, tko proti bradavici neke vijolčne "črte". Ne znam opisat...so to kake mlečne žleze? To izgine, ko nehaš dojit?
Sej me ne motijo samo me zanima če se bom lahko še kdaj sončla zgoraj brezuser posted image l

lp

< Sporočilo je popravil Mič -- 20.3.2007 21:18:03 >

clock-img

20.03.2007, 21:13

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Da niso to strije?
Tudi po prsih lahko nastanejo.

clock-img

20.03.2007, 21:14

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Možno je tudi, da so se ti pojavile strije - to se pri raztezanju kože dostikrat zgodi - tudi na dojkah, lahko pa še po trebuhu, bokih, nogah ipd. Nisem čisto prepričana, vendar večina meni, da se jih ne da odpraviti ali zelo težko (z laserskimi operacijami). Žal.

clock-img

20.03.2007, 21:14

clock-img

Anonimen

Ja mislim, da so to strije. Nič se sekirat tudi to izgine. Misli, da celo če sončiš. Nisem najbolj informirana o tem.

LP

clock-img

20.03.2007, 21:37

clock-img

eya

pencil-img

4615

Lahko da gre za strije, to je razpokana koža (če si se kaj zredila prehitro). Strije ne izginejo nikoli, samo posvetljio in ostanejo bele črtice, ki so manj opazne, če si posončena.

Kaj pa če vidiš kapilare, tanke žilice? meni se malo poznajo, ko sem pa dojila še polno, so se mi pa še ful bolj močno videle.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

20.03.2007, 21:47

clock-img

SILVA

pencil-img

1129

Ja to so strije,pri meni je bilo enako,samo da so sedaj že bele,na žalost

clock-img

20.03.2007, 21:52

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Ja, pridelala si strije na prsih, jaz tudiuser posted image . Ampak ni take panike, res so čez nekaj časa komaj opazne- ko se prsi počasi vrnejo v prvotno stanje. 

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

21.03.2007, 07:12

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Odvisno kaj misliš pod temi črtami - a so na koži ali tik po njo? Če so na koži, potem so sigurno strije, če so pa pod kožo je pa možno, da se vidijo žile.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

21.03.2007, 09:31

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

lahko so samo žile, ki so se razširile. jaz sem imela strije - okoli bradavide sem imela kar zvezdico narisano. sedaj so pa svetle barve

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

21.03.2007, 09:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.03.2007, 09:36

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

mogoče pa niso strije in so samo žile - pri meni je že bilo tako (sem zgledala kot kak rečni zemljevid na katerem se vidijo vse reke in potoki) user posted image

clock-img

21.03.2007, 09:59

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Meni se tudi tako vidijo žile. Že v nosečnosti so se začele videt dosti bolj izrazito. Po moje to zgine, ne vem pa točno, ker še dojim. Strije pa sem jaz dobila po prsih in nikjer drugje, samo tisto je videt, kakor, da ti je koža spokala. Sem imela 3 dan tak naval mleka, da sem mislila, da mi bo vse skup razneslo.

_____________________________

Gremo veselo.

clock-img

21.03.2007, 10:22

clock-img

ELA06

pencil-img

155

jana73  je najbolj zadela z opisom, kot rečni zemljevid zgleda vse skupaj.
Koža ni nagubana, te vijolčne črte so pod kožo.
Jaz upam, da so žile in ne strije. Kar je je!

hvala za odgovore

clock-img

21.03.2007, 12:27

clock-img

eya

pencil-img

4615

Ja, potem so pa definitivno žilice, če so pod kožo.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem