cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vesela sem da mi je uspelo odvaditi dojenja

clock-img

03.08.2007, 20:14

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

jutri bo točno en mesec odkar sem prenehala z dojenjem.Mojo pikico sem dojila 18 mesecev in 8dni.zelo me je skrbelo kako jo bom odvadila,saj mi je samo z dojenjem zaspala.Mislila sem da bo odvajanje večji problem,toda mislim,da se je moja pikica kar sama odločila,da bo prenehala,verjetno ji mleko ni več odgovarjalo,ker sem noseča.Mogoče 2-3 dni se je ma jokala,pa sem vstrajala in samo ležala zraven,ji govorila,da je že velika punca..skratka uspelo mi je in sem res zadovoljna,kajti mislim,da je 18mesecev dojenja več kot dovolj.moram pa rečti da ne mara niti dude,kajti če bi imela rada dudo bi jo lahko že malo prej odvadila.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 3.8.2007 21:04:32 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

03.08.2007, 20:19

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem tudi pred kratkim nehala dojit...sem pa dojila 13 mesecevg pa še nekaj dni...tudi dovolj, za moje pojme 

clock-img

03.08.2007, 20:57

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Pri meni je bilo podobno, druga nosečnost, strah, da otrok ne bo sprejel...le da je trajalo prvič skoraj 24 mesece.
Čestitam za user posted image . user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

03.08.2007, 21:53

clock-img

simona76

pencil-img

255

user posted image
Vem kako je hudo, ko veš, da je čas da nehaš z dojenjem, a ne veš kako. Tudi jaz sem sina dojila 18 mesecev in pojma nisem imela, kako nehati. Je zaspal le poleg zize. Potem pa je mož hodil en teden z njim spat, pa je na zizo čisto pozabil. Ati je pač ni imel...user posted image

clock-img

03.08.2007, 22:11

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.08.2007, 22:12

clock-img

eya

pencil-img

4615

Moj mali se je tudi v zadnjem mesecu počasi odstavljal, kakšen večer je hotel dojenje, potem spet ne. Zdaj ga že kak dober teden sploh ne dojim več, pa se mi zdi, da nič ne pogreša. Je pa star 16 mesecev.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

03.08.2007, 22:23

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ko berem to, mi je kar malo lažje. Moja punčka je stara 8m in že od začetka je navajena zaspati na joški. Zadnji teden se čez dan še redko dojima, edino če smo doma in jo dam spat. Zelo me je strah, kako bo, ko bo treba nehat... pa saj bo ati pomagal, ali se bo sama odstavila (to bi mi bilo še najbolj všeč).

clock-img

16.08.2007, 13:56

clock-img

suzanamai

pencil-img

1215

sem se na prebrano odločila, da napišem svojo izkušnjo z dojenjem. Dojila sem 25 mesecev, poskušala odvaditi na vse možne načine, pa ni šlo, zaspal je le na zizi. No potem me je pa enkrat ugriznil in sem si na bradavičko dala hansaplast, ko je bila na vrsti druga ziza, je pač razumel da ne gre več. No prebrisna mami je naslednji dan zaflajštrala še drugo in prenehali smo brez joka in kakršnihkoli težav, čez noč.

clock-img

16.08.2007, 14:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.08.2007, 00:07

clock-img

Allia

pencil-img

251

Mi se tudi pri 16 mesecih še vedno dojimo, ampak večkrat dnevno in tudi ponoči.Problem je, da ona bi se samo dojila in nič jedla.Je slab jedec.najhuje pa mi je, ker se ponoči budi po 2x na noč in se doji, pa še zaspi ob dojenju.Včasih sem res prava živčna razvalina, ker ne zdržim tega dojenja ponoči, včasih 1-2 ur, včasih pa 2 minuti kar je ok.
Sva se poskušali odstaviti, ampak je bila misija nemogočeuser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem