cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Velikost prsi

clock-img

20.07.2020, 09:30

clock-img

Katka123 RR

pencil-img

28

Hejla!

mene zanima ali je katera tu ki se ji prsi med nosečnostjo niso povečale in je kljub temu imela dovolj mleka po porodu?
vem da velikost naj nebi bila pomembna za nastanek mleka in dojenje pa vseeno je prisoten strah, da zaradi ne razvitih prsi mleka ne bo...

clock-img

23.07.2020, 10:25

clock-img

Umma3

pencil-img

64

Moje majhne breskvice so se povečale v malce večje breskvice, mleka pa je bilo vedno za izvoz. Imam prijateljico, ki ima bolj dve slivi user posted image , pa je tudi brez težav dojila in imela vedno dovolj veliko količino mleka.  Se mi zdi, da narava ve kaj dela.

clock-img

07.08.2020, 10:01

clock-img

Katka123 RR

pencil-img

28

o super. torej je upanje :D :D so se povečale med nosečnostjo ali po porodu?

clock-img

15.03.2021, 21:41

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

401



Prsi se ponavadi povečajo že med nosečnostjo, ker ženska pridobi kilograme. Po porodu se dodatno povečajo šele po nekaj dneh, ko dojenje lepo steče.  Je pa kot si rekla - velikost ne odraža količino mleka. Če te je strah, pa je veliko možnosti da ne boš mogla dojit - tako so meni rekli v šoli za starše. Tako da pusti strah in zaupaj v svoje telo.Da ti bo lažje pa preberi knjigo 10-pjev dojenja. Sporoči kako se izšlo 😉

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem