cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Velika kuharica

clock-img

14.12.2010, 10:47

clock-img

cebelica2010

pencil-img

22

A ima katera tole knjigo?
http://www.didakta.si/akcijska_ponudba_knjig/velika_kuharica_za_nosecnice_dojencke_in_malcke.html
Predvsem me zanima kakšni se vam zdijo recepti za dojenčke?

clock-img

14.12.2010, 19:36

clock-img

Ajda_Marko

pencil-img

52

Jaz imam veliko paparico za male papavčke. Ima sicer super recepte notri, samo ker nisem iz ljubljane pri nas pa ni nobenega takega zelenjavarja, ki bi imel kakšne malce bolj specialne sestavine, priznam da ne kuham ravno veliko po teh recetih. Mi je dala pa veliko dobrih zamisli, tudi lepo piše kako kuhat, pa kaj in kdaj dajat, kaj lahko zamrzneš...

clock-img

01.03.2011, 15:32

clock-img

Ninush

pencil-img

78

Jaz sem pa kar zadovoljna s Paparico. Enih sestavin pač ni ravno pri nas za dobit oz. niso tako pogoste (papaja, sladki krompir ...). Drugače pa mi je zelo všeč, da naše dete zmaže vse, kar mu skuham, pa ni treba dodati čisto NIČ soli (ali sladkorja v sladkih kašicah). Še meni je okusno. user posted image

Zanima me, če kaj kuhate po Paparici? Kako ste zadovoljne? Mnenja ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem