cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Velform Contur Wrap-da ali ne?

clock-img

06.02.2007, 16:13

clock-img

sergy

pencil-img

113

Zanima me če je že katera kupila to zadevo, ki jo reklamirajo po TV?

Stane 72 E in vrnejo denar če nisi zadovoljen.

Namažeš se s kremo, ki jo dobiš zraven, potem oblečeš pas podoben stezniku in to imaš čez noč na sebi. Zjutraj imaš gladko in lepo kožo, ki jo namažeš še s tonikom, ki je prav tako priložen.

Vaša mnenja me zanimajo.

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 9:59:45 >

clock-img

06.02.2007, 16:36

clock-img

Anonimen

Jaz ti priporočam kolekcijo od Afrodite. Dobiš ravnotako hlače. Super zadeva! Res pomaga. Preverjeno.

Za velform pa ne vem. Mislim pa da ni glih ne vem kaj. Tv shop pač.

clock-img

06.02.2007, 16:39

clock-img

Anonimen

Karin ali lahko prosim poveš še ceno? Hvala!

clock-img

06.02.2007, 16:39

clock-img

Anonimen

Aja pa glede vračila vseh teh stvari iz top shopa. Jaz sem enkrat nekaj naročila in je bilo ravno tako vračilo če nisi zadovoljen. Z računom seveda. Računa pa nisem dobilauser posted image .

Sem pa ravno zadnjič gledala reklamo(ne za velform) in je blo: če ne boste zadovoljni preprosto vrnite neodprto kremo in mi vam vrnemo denaruser posted image user posted image user posted image user posted image

Drobni tiskuser posted image

clock-img

06.02.2007, 16:43

clock-img

Anonimen

Dalija ne vem točne cene. Se posamezno kupi izdeljke. Najugodnejši so v Mullerju.

bom najdla pa vam prpopala

clock-img

06.02.2007, 16:52

clock-img

Anonimen

http://www.kozmetika-afrodita.com/proizvod.php?kat=8

Jaz sem imela tuš gel, cekropija gel(namažeš zvečer pred spanjem in čez hlače), masažne hlače(lahko jih nosiš tudi podnevi, sploh med gibanjem) in zjutraj sem se namazala z afroditino firming kremo(res super proizvod- sploh za povešeno kožo).

Cena vsega tega skupaj mislim da je tam nekje 6-7.000(nisem ziher).

Je pa tud super za recmo enkrat tedensko:
http://www.kozmetika-afrodita.com/content.php?section=se_nega_telesa&page=1064#izdelek
ko se namažeš s tem se zaviješ v folijo in kkšno urco počivaš nato spereš in namažeš z eno zgoraj navedenih krem. Ta proizvod uporabljajo v salonih.

Vse to mi je pa priporočila sestrca (je kozmetičarka) in sem ji še vedno hvaležna. Ni zginil itak, je pa 50% boljš zihr.

Dost tekočine spit.
Pa knajpajne vsak dan pa bo.user posted image

clock-img

06.02.2007, 17:33

clock-img

sergy

pencil-img

113

Karin24 to od Afrodite poznam in je dobro za boj proti celulitu.
To iz TV pa je za zmanjšanje obsega trebuha. Zraven je pas za okoli trebuha in ne hlače.

Bog ve kakšno čudo je to?

clock-img

06.02.2007, 18:33

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: sergy

Zanima me če je že katera kupila to zadevo, ki jo reklamirajo po TV?

Stane 72 E in vrnejo denar če nisi zadovoljen.

Namažeš se s kremo, ki jo dobiš zraven, potem oblečeš pas podoben stezniku in to imaš čez noč na sebi. Zjutraj imaš gladko in lepo kožo, ki jo namažeš še s tonikom, ki je prav tako priložen.

Vaša mnenja me zanimajo.



Pol pa svizec zavije čokolado. Punce, ne nasedajte takim in ovakim blesarijam.

LP, D

Pa brez zamere.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.02.2007, 20:25

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sergy

Karin24 to od Afrodite poznam in je dobro za boj proti celulitu.
To iz TV pa je za zmanjšanje obsega trebuha. Zraven je pas za okoli trebuha in ne hlače.

Bog ve kakšno čudo je to?



Hja no po mojih izkušnjah obseg trebuha zmanjša sam telovadba in manj hrane,user posted image
Je pa moja tašča par let nazaj kupila slim 40 al neki podobnga, nej bi v 40 min zginlo par centinov na trebuhuuser posted image - no shujšala je sam ne v trebuh v denarnico.user posted image

Jaz ne verjamem v čudežne formule. So mamljive ja sam, če bi blo to res bi se zihr oprah z tem mazala pa nebi bla k knedelčekuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem