cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vedno svež Novalac?

clock-img

09.03.2010, 13:48

clock-img

Jada82

pencil-img

1962

Pozdravljeni!

Tiste, ki svojim dojenčkom dajete AM Novalac, me zanima, ali vedno pripravite svež obrok, ali lahko nekaj časa stoji, npr. v hladilniku?

Meni so npr. v P že zjutraj pripravili mleko (sicer Bebo), pa sem potem imela za 2 obroka - za 6 ur ...

Hvala za izkušnje in nasvete ...user posted image

clock-img

09.03.2010, 13:51

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

V termovko daj.
mleka ne smeš pogrevati 2x

clock-img

09.03.2010, 13:55

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Lahko si narediš zjutraj in imaš za cel dan, kakor delajo v P. Za vsak obrok odliješ kolko rabiš in pogreješ.
Najboljše pa je, da imaš vročo vodo v termovki in delaš sproti svež obrok.

clock-img

09.03.2010, 14:07

clock-img

Jada82

pencil-img

1962

Ja saj imam vodo v termovki. Saj kar gre, vendar pa včasih ne popije vsega in veliko ostane, pa mi je kar škoda zlivat proč. Ne vem pa, a bi ji ponovno dala, da ne bo kaj narobe ... 

clock-img

09.03.2010, 14:52

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Dobil vedno svežega. Sem samo 1x povohalo 1 uro staro mleko in je čist drugega vonja. Če ni spil, sem počakla največ 10 minut, potem pa izlila.

clock-img

09.03.2010, 15:15

clock-img

ninca19

pencil-img

133

mleka ne smeš 2x pogrevat. se vedno pripravi svež obrok. lahko tudi zjutraj z cel dan, vendar ko enkrat pogreješ, ga potem več ne smeš. jaz sem ga imela v vroči vodi, da se ni ohladil še kako uro, če ni pojedla. če po eni uri ni hotla sem pa stran zlila.

_____________________________

Nina

clock-img

09.03.2010, 16:14

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

Vedno sem mu pripravila svežega. Če je kaj ostalo, sem ga vedno zlila stran, se mi ni nikoli zdelo škoda.

V P sem mu parkrat morala dodajati in so imeli v hladilniku pripravljeno Bebo. Se mi je kar želodec obračal, ko sem to mleko povohala, dete se mi je tako smililo. Ko sem prišla domov, sem mu od začetka parkrat dala Bebo, ker so jo v P tako hvalili, in ni bilo sledu o groznem vonju, torej je bil očitno vzrok v temu, da ni bila sveže pripravljena. Kasneje smo prešaltali na Aptamil na koncu pa na Novalac.

clock-img

09.03.2010, 16:28

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Jaz sem AM pripravljala tako, da sem 2x dnevno prekuhala vodo, jo ohladila na primerno T, nalila v termovko, tako, da nisem rabila za vsaj obork posebej prekuhavat in čakat, da se voda ohladi.

clock-img

09.03.2010, 17:33

clock-img

marantz

pencil-img

273

Mene pa zanima, katero znamko mleka pripravlajte svojim malčkom tiste, ki v 95% dojite, AM pa dobi kvečjemu 1krat na teden ko vas ni doma. Zadnjič sem kupila Aptamil, pa je pisalo da ga moram porabit v treh tednih po odprtju.user posted image A naj vržem vso hrano stran? Kolk najmajše embalaže so v prodaji. Teh 450gramov mamo mi za tri mesecein več.

clock-img

09.03.2010, 17:56

clock-img

Binny

pencil-img

157

jaz sem enkrat kupila Aptamil v vrečkicah po 30g

clock-img

09.03.2010, 18:24

clock-img

marantz

pencil-img

273

Kakšna pa je cena? A pride ful drago?

clock-img

10.03.2010, 18:46

clock-img

Anonimen

Jaz pa kupujem že prekuhano vodo iz DM-ja. Potem jo prelijem v naprej v flaškah in pregrejem v grelcu.. Tudi prah imam že pripravljen, tako da imava vedno svež obrok v parih minutah user posted image

clock-img

11.03.2010, 11:02

clock-img

tweety83

pencil-img

784

Jaz si prekuham vodo in jo prelijem v stekleno flašo in potem ji naredim vsake štiri ure ali kakor pač nanese svež obrok. Če takoj ne poje cele flaše ji pogrejem - vendar samo nekje do pol ure. Če pa preteče več časa ji naredim svež obrok,ker se rade razmnožujejo bakterije ipd. - sicer pa vse piše na embalaži.

clock-img

11.03.2010, 11:28

clock-img

Nezy85

pencil-img

452

Jaz, mu zmeraj nardim z prekuhano vodo svež obrok, tako da nič ne puščam za kasneje, razen če mi res večjo količino ne poje, pa dam v grelec in max. 1 urco počakam če po 1 urci ne poje vzlijem vstran!!

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

clock-img

11.03.2010, 15:17

clock-img

frutolina

pencil-img

766

prekuhaj vodo, daj še toplo v termovko. Ko je otrok lačen daj v stekleničko mleko (prah - lahko si že prej pripraviš) potem pa samo preliješ s toplo vodo iz termovke.

clock-img

18.03.2010, 18:05

clock-img

Binny

pencil-img

157


IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Kakšna pa je cena? A pride ful drago?


sem videla v dm-u ena vrečkica pride ok.0,70€

clock-img

22.03.2010, 11:14

clock-img

Isabelle

pencil-img

335

Mene pa zanima če je kera kupovala Novalac v Italiji?Je res ceneje?Pa zanima me če je identično tistemu pri nas?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem