cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vdrte bradavice

clock-img

28.01.2007, 22:31

clock-img

simonka

pencil-img

245

Drage mamice prosim za čim več nasvetov kako dojiti z vdrtimi bradavaicami. Uporabljati nastavke,pumpice kakšne druge nasvete.
Že vnaprej hvala za pomoč in pozdravčki

< Sporočilo je popravil Mič -- 10.2.2007 11:40:04 >

clock-img

28.01.2007, 22:34

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz sicer nimam vdrtih bradavic, vendar sem prvega otroka dojila z nastavki(sombrerotiuser posted image ), ker drugače ni znal jesti. Imam zelo dobre izkušnje, nisem imela takšnih bolečin, ker pač otrok ni "direktno" potegnil.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

28.01.2007, 22:44

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Ce bos poskusala cimveckrat uspesno pristavljati otroka, ti jih bo otrok sam ven potegnil..

Priporocam tehniko, da pred podojem potegnes bradavico ven s pomocjo crpalke. Ko je fajn izbocena, pa pristavis otroka. Dober trik, ki pogosto pali!


_____________________________

Gospa sem.

clock-img

29.01.2007, 09:56

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Meni ni šlo niti z nastavki za vdrte bradavice - je pač mali malo jokal, bradavice so krvavele, zdajle pri 6tednih pa imam že lepo ven potegnjene user posted image ; je dete to kar samo uredilo - je pa res bolečeuser posted image
Poizkusi s črpalko, pomojem res deluje...

clock-img

29.01.2007, 14:08

clock-img

simonka

pencil-img

245

Hvala vam za nsvete. Priporočate kakšne nastavke posebej?
Papa

clock-img

30.01.2007, 21:18

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

Zdravo jz sem tudi do 5 tedna dojila z nastavki sedaj pa že dva tedna uspešno braz, razen včasih ponočiuser posted image  ne zagrabi prav in je problem. Nastavke sem uporabljala od aventa vendar sta dve velikosti ali celo tri, tako da pazi da gre cela bradavica v nastavek, drugače boli kot hudič. Nažalost pa ugotoviš ali so dovolj veliki šele ko jih kupiš, stanejo pa približno 5evrov in jih dobiš po dva v paketu. prodajajo jih v nekaterih lekarnah in pa BC. Če želiš še kako info mi pošlji ZS.

Uspešno dojenje vama želim

clock-img

04.02.2007, 18:46

clock-img

jeremicn

pencil-img

16

Jaz sem prvih par tednov uporabljala avent nastavke, to ni najboljsa resitev, ampak nam je vseen pomagalo. Sam da je mleko teklo.
V bistvu, poskusaj najti polozaj da pravilno nastavis dojencka in cas bo naredil svoje, on ti bo sam potegnil bradavice vec. Za bolece bradavice zelo priporocam komprese MULTI MAM , meni so zelo pomagale. Moj nasvet je taksen, najpre poskusite brez nastavkov in ce res ne gre, potem daj gor nastavke. In ne skrbi, ratalo vam bo, sam je pomembna zelja

clock-img

11.02.2007, 19:11

clock-img

happy mam

pencil-img

102

Poskusi z nastavki. Mi uporabljamo Aventove. (pa se problemov nimam da bi me ugrizniluser posted image

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem