cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vakuum

clock-img

01.07.2004, 21:12

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

A je se kaksna revica, ki je rodila z vakuumom?

clock-img

01.07.2004, 21:32

clock-img

Tipi

pencil-img

431

Jaz se pridružujem v klub 'vakuuma'. Ni ravno prijetna izkušnja, a kaj hočemo tako pač je.

Lp

clock-img

02.07.2004, 09:35

clock-img

KatjaK

pencil-img

34

jaz sem skor, je ze blo govora o tem, pa sem tolk tezila, da je slo pol kar po naravni poti.
Lp Katja

clock-img

03.07.2004, 22:11

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Kako je pa to zgledal? :ups:

clock-img

03.07.2004, 23:19

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Nic pretresljivega. Na glavico mu namestijo eno tako sondico in ga na hitro ven potegnejo. Mali je potem imel busko kaksne 3 ure in to je bilo to. Zadevo uporabijo takrat, ko gre kaj narobe. Moj je imel popkovino okrog vratu, pa so morali na hitro urgirat!

clock-img

07.07.2004, 23:29

clock-img

mamy

pencil-img

8

Tudi jaz sem prvič rodila z vakumom-fetalni distres-dete je bilo v dihalni stiski in pristalo na intezivni terapiji.apgar je bil 4,6 tako da sem mislila da bom umrla ko sem jo rojevala,zato sem se zelo bala kaj bo drugič pa sem rodila v 2 urah,fanta z obsegom glave 36 cm-tamamla je imela enak obseg,drugič so bile bolečine dosti hujše ampak je bilo vsega hitro konec-zdej pa res ne grem več.tamala je imela po vakumu kar malo stisnjeno glavico in majhno oteklino ki pa je hitro splahnela-hvalabogu.:bravo::bravo::bravo::morje:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem