cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vaje za boke in rit

clock-img

05.10.2005, 10:47

clock-img

LONA13

pencil-img

776





V nosečnosti sem se zredila za 25 kg, i skoraj vse kile so mi šle v boke in zadnjico. Zanima me če katera pozna kakšne dobre vaje za zmanjšanje obsega?

Hvala in lp, Lona




_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

clock-img

05.10.2005, 10:55

clock-img

Anonimen

Hitra hoja, tek...morda.

clock-img

05.10.2005, 11:02

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Hoja po stopnicah, orbidrek, trebušnaki v stran.

clock-img

05.10.2005, 11:33

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

S ta zadnjo in boki je res težko izgubit vse kar si pridelala,jaz se nisem toliko zredila ampak meni so trebušnjaki res pomagali.

clock-img

05.10.2005, 12:27

clock-img

alijana

pencil-img

132




Lona nič ne skrbi, te kg si pridelala v 9 mesecih, počasi, s pravo vadbo in prehrano jih boš sigurno izgubila, predvsem pa bi ti odsvetovala diete!!! Predlagam ti obisk aerobike 2-3 x na teden, pod strokovnim vodstvom boš naredila za vse dele telesa optimalne vaje. Povem pa ti da je to  dolg proces, prvi mesec boš ugotovila, da je tvoj obseg trebuha ali pa nog sicer manjši, po kg pa ne bo sprememb. Ampak to je proces, če boš vztrajala pri aer boš ugotovila tiste ta prave dolgotrajne učinke z obiskom vadbe 1 leto in več. Jaz se še trenutno ne ubadam s kg (sem v 35T in še čakam na user posted image . Sicer pa sem vaditeljica aer, ki ji je zelo težko brez vadbe - trenutno so samo sprehodi na sporedu, sicer pa sem do 35 t pridelala le 7,5 kg). Želim ti vse lepo z user posted image , glede kg pa ne skrbi, bo že šlo dol. Lp, user posted image


clock-img

30.11.2005, 14:03

clock-img

ela78

pencil-img

41

Živjo aliana!
Zasledila sem, da si vaditeljica aerobike in me zanima koliko časa si še vodila, ko si zvedla, da si user posted image ?
Vglavnem zanima me vse v zvezi s tem, ker sem jest tud vaditeljica, ampak v teh rečeh se pa nisem še nikjer nič pozanimala, sedaj me pa res zanima!!!user posted image  
Hvala za vse informacije

lp, elauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem