cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

V ponedeljek,6.11.2006,začnem

clock-img

02.11.2006, 10:55

clock-img

Anonimen

V ponedeljek,6.11.2006,začnem hujšati po 90 ločevalni dieti.
Končno sm zbrala pogum.user posted image

Upam,da ne bom hujšala sama.Molierka se je javila,da se mi pridruži,pa nevem,če je še vedno za.:)

No,od ponedeljka dalje gre zares-kilogramčki morajo kopneti-in v novem letu bom lepa,suha...
user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.11.2006, 11:01

clock-img

Kimi6

pencil-img

146

Živjo,

tudi jaz sem študirala, da bi v ponedeljek začela s to dieto. Sicer je še nisem dovolj preštudirala, ne vem kako naj si sestavim jedilnik, ker imam kosilo komaj ob petih popoldne. Zjutraj že pojem 2 sadja, kaj pa lahko vmes?

clock-img

02.11.2006, 11:17

clock-img

Anonimen

Jedilnik si lahko načrtuješ tud po svoje.Mal preberi knjigo o dietei-jo dobiš v knjižnjici!

clock-img

02.11.2006, 12:26

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Eleanor,me sprejmete v svoj krog?
Sicer jaz te diete ne morem hujšam vedno po svoje ampak sem nazadnje obupala. Do ponedeljka bom čistila svoje telo pol pa v akcijo če semm zraven da se bodrimo.
Jaz imam v planu sicer dieto ki bo trajala do zadnjega kg ki ga hočem zgubit in sicer 22 kg-nekje do aprila v počasnem tempu.

lp

clock-img

02.11.2006, 12:42

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Helou!

Jaz sem s to dieto začelo nekaj dni nazaj. Tako, da se pridružujem skupnemu bodrenju. V ponedeljek imam ravno B dan - dan s katerim se dieta tudi začne in tako lahko sodelujem z vami!

Uspelo nam bo!!!!!

clock-img

02.11.2006, 19:45

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz se že 2 tedna trudim in začenjam z njo, pa vselej grešim. user posted image  
Se pridružim zraven, da se znebim teh par kilogramov, ki sem jih čez poletje pridno pridelala. user posted image  Več nas bo, lažje bo, ker se bomo vzpodbujale.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.11.2006, 11:44

clock-img

molierka

pencil-img

46

če vedno sem za zakaj ne bi bila

clock-img

03.11.2006, 13:11

clock-img

Anonimen

Jupiiiii!Uspelo nam bo!user posted image

Jaz sem zgubila že 12 kg(od 1.marca 06),in cilj je še minus 10,pa bo za letos zadosti.user posted image

Vrjetno bom edina v tej skupini,ki bom hujšala po vege-brez mesa-pa kaj...user posted image

clock-img

03.11.2006, 13:28

clock-img

žužu

pencil-img

620

jaz se grem tud!user posted image
ene par kilcam bi rada pobegnila.

clock-img

03.11.2006, 19:04

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

Ravno včeraj sem si rekla jutri začnem, po 90 dnevni in je danes minil prvi dan user posted image . Po tej dieti sem hujšala lansko leto, pa sem po enem mesecu obupala. Padla sem v psihično krizo tako da zadnji teden nisem jedla skoraj nič. Shujšala sem 4 kg, čeprav nimam veliko za izgubit. Potem sem začela obupano jesti, pa so se vsi kg nabrali nazaj,  pa še +4 več, tako da sem jih imela 61 kg user posted image . In brez hujšanja se mi je teža po enem letu nazaj stabilizirala na prejšno težo pred hujšanjem 57 kg.
Tako da se vam z veseljem pridružim, da se bomo spodbujale in navijale ena za drugo. Držim pesti da bo vsem uspelo. Zdaj imam 57 kg, 164 cm (ITM 21,4) in moram izgubiti 7 kg da pridem do (ITM 18,6), kar bi bila moja idealna telesna teža.

Držim pesti user posted image

clock-img

03.11.2006, 19:51

clock-img

Anonimen

Živjo!
Jaz tudi baje začnem v ponedeljek. Sva se z eno prijateljico pogovarjali in se bova spodbujali preko MSN-ja.
Če pa bom imela vzpodbudo še tu na forumu, mi pa mora uspet.
Mora, mora, mora.user posted image

clock-img

04.11.2006, 21:45

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Punce, kar pogum. Z dobro voljo vam bo uspelo.

Jaz imam v ponedeljek 6.11. prvi vodni dan (29. dan). Do sedaj sem se kar držala. Izgubila sem 5 kg, kar mi je super, hitrejšega hujšanja si niti ne želim.

clock-img

04.11.2006, 22:36

clock-img

žužu

pencil-img

620

evo, zdele sem jedla čokoladne piškote, tk da sem še bolj zagreta za ponedeljekuser posted image user posted image user posted image .
ne, resno, v pon. začnemo. sam povejte mi, s kom? kaj bomo lohka jedli?

clock-img

04.11.2006, 22:47

clock-img

Anonimen

V ponedeljek se začne z beljakovinami-meso,mlečni izdelki,jajca,...

Dieta gre po nekem vrstnem redu.Sledijo si dnevi od 1-4 dneva,potem pa spet 1 dan in tako naprej.Vsak 29.dan je vodni dan.

1.dan:beljakovine-meso,mlečni izdelki,jajca...
2.dan:škrob-krompir,riž,žita,soja,grah,koruza,...
3.dan:ogljikovi hidrati-pizza in testenine(brez beljakovin in škoba),sladko
4.dan:sadni dan-vso sadje+lahko tudi zelenjava

Jaz sm se tud pravkar napokala sirove pizze-preprosto jo obožujem!user posted image

V ponedeljek pa zares...

clock-img

04.11.2006, 22:51

clock-img

žužu

pencil-img

620

1 dan torej za kosilo meso in solata?

clock-img

05.11.2006, 14:15

clock-img

Anonimen

Zivjo punce :)
tukaj vam za pomoc dajem jedilnike/primere, da bote lazje kombinirale http://www.mojplanet.si/
jest sm lansko leto 'delala' na tej dieti slab mesec, pa sem v prvem tednu zgubila 3kg, potem pa dolgo nic, tko da sm mal obupala:) (kera nima velik za zgubit,bo slo zeeeelo pocas dol). Priporocam vam pa zraven tudi gibanje, ker dieta sama ni vse.
pa srecno user posted image

clock-img

05.11.2006, 14:19

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Srečno user posted image user posted image user posted image  

Vsem želim, da vam uspe priti do zastavljenega cilja!

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem