cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE - 61. dan (OH)

clock-img

30.06.2006, 09:43

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Danes se bomo pa sladkale. Njami, njami, njami! Moj današnji jedilnik bo najbrž takle:
Z: lubenica
K: špageti z bučkami
V: sladoled ali pa skutino pecivo (če se mi bo dalo malo packat)

Pozdravček!

clock-img

30.06.2006, 15:26

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo mene..jst sem se zmer vztrajna...ampak sem si jedilnik mal prilagodila,ker sem prejsnji teden bruhala, slabo mi je blo, zelodec me je bolel...locujem se vedno in to pomoje skoz bom..sem pa zele jedla makaroncke z zeljem...zvecer pa mal sladoleda...

clock-img

30.06.2006, 16:53

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hojla,

jaz sem pa danes zamenjala kosilo in večerjo (zaradi srečanja) in sem imela za kosilo čokolino, za večerjo bo pa ena fajna pica-ne bo lih po dieti, bo pa picauser posted image  Zato ker že celi dan mislim na pico, sem že lačna kot volk...

clock-img

01.07.2006, 08:19

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

No, ne glede na to, da sem bila na Gorenjski, kjer nas je teta peljala vn jest za njen roj. dan, se mi je uspelo držati diete. user posted image Tkole je blo:

Z: kava, banana
K: pizza
V: trojanski krof!! (aaaaaaa) user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem