cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE - 57. dan (sadje + tehtanje)

clock-img

26.06.2006, 08:38

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Danes bomo pa planile po vitaminčkih. Jupi! Se moram malo sčistit od vikenda, saj je bilo količinsko hrane daaaaaaaleč preveč.user posted image  Moram še v trgovino šibat, ker imam doma samo jabolka, lušta se mi pa še lubenice, melone in breskev, mogoče še kakšna banana pride na vrsto. Si bom danes privoščila veliko sadja, da ne bo jutri pretežko samo na vodi zdržat.user posted image

Tehtanje sem tudi že opravila in teža je enaka prejšnjemu ponedeljku, skupno -6,5 kg. Bo treba malo manj grešit, če hočem še kakšno kilco dol zbit.

Pozdravček!

clock-img

26.06.2006, 08:50

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro!

Jaz sem pa tudi včeraj bila pridna in nisem grešila. Zvačer sem pojedla samo 2 kepici sladoleda in je bilo to to.user posted image  Danes pa komaj čakam sadje, ker imam dve tako dobri meloni doma-njami. Za jutri pa že imam v planu potepanje po mestu-iskanje kopalk, obveznosti na banki,..upam, da bo hitro minilo. Bom pa tudi kakšen zelo razredčen sokec spila, ker voda meni ravno ne tekne.
Kilce so tud šle dol in sem sedaj na -7,6 kg. user posted image  
Seznam bom pripravila proti večeru..tako, vztrajne javite svoje izgubljene kilogramčke!!

Lep sončen pozdravček!

clock-img

26.06.2006, 09:25

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Pozdravček

Čez vikend sem mal grešila, vendar je tehtnica še vedno pokazala pol kilce manj kot prejšnji teden, tako da imam sedaj -5,7 kg
mal manj bo res treba grešiti da spravimo še kakšno kilco dol.

za danes pa imam češnje, lubenico, maline pa mogoče zel.solata za večerjo saj je imam na vrtu za izvoz.

clock-img

26.06.2006, 09:46

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jst sm se na morju zredila za 1kg, sem se bala, da več, tko da je zdaj -6kg.user posted image
Danes pa jagode, nektarine, melona in solata.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

26.06.2006, 16:42

clock-img

dory

pencil-img

8852

evo mene...na sadjuuser posted image ...prou pase k je tok vroce...sem pa zgubila -6kg...noce in noce se kej vec dol...

clock-img

26.06.2006, 19:32

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Še jaz po tednu mrkauser posted image  

Ah, tale dopust je biu res pravi-se nisva čiiist nič držala.user posted image user posted image  Edino zvečer nisva jedla, to je blo pa tud vse user posted image  Sem dobila eno kilco, tako da je zdaj -4kg, samo se ne sekiram kaj dosti.

Zdaj pa spet dalje.....po starem user posted image  Bom pridna.....user posted image

clock-img

26.06.2006, 19:49

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Hello! Dons pa sadje ja... tkole je blo...

Z: kava, banana
K: 2 nektarini
V: solata (da se pripravim na jutriuser posted image )

Drugače pa je ta teden šel še 1kg dol. Tko da je zej skupi 9,5kg manj! user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem