cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE-27.dan (OH)

clock-img

27.05.2006, 07:26

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jutro!
Včeraj sem bila user posted image user posted image user posted image  na pikniku. No, sta pa 2 rekla, da sem shujšala.user posted image
Danes mamo pa še en RD, gremo na kosilo, ampak se bo že kaj primernega in bogatega z OH najdlo za mene!user posted image user posted image user posted image  Zvečer pa tortica. user posted image

Lep vikend vsem!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

27.05.2006, 07:32

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jutrcka...no glede na to,da je dones ena od lunc, bom vodni dan prestavila in ga mela dones...mejbi bo pa nucal,da porabim PRIDOBLJENO kilco pa pol....


mejte se skrajno lepo!

clock-img

27.05.2006, 09:59

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hojla,

danes gremo na pizzo-njami, pecivo pa pravkar pečem, da se bom zvečer fajn nabasalauser posted image  Saj bom malo pazla, da ne bom celega pekača pojedlauser posted image

Lepo se imejte, čao

clock-img

27.05.2006, 14:33

clock-img

cukerček

pencil-img

575

No jaz glih ne spadam točno k vam, danes je moj 40 dan ampak omam tudo OH. Za kosilo sem imela slastno pico, zdaj pa komaj čakam večerjo da se bom lahko posladkala mislim sa bom šla na sladoled.
Punce čez 2 dni vas čaka post!
Jaz sem svojega prestala in preživela. Spila pa sem tolko vode, da sem med vsakimi reklamami oz. vsakih 15min hodla na wc, še dobro da imamo doma dva, ker je cela familija na tej dieti. Bli je težko, ampak ko sem naslednje jutro stopla na vago in imela 2.5kg manj pa sem zajuckala od veselja.

Malo  spodbudnih besed za vas, ki vas post šele čaka.user posted image

clock-img

27.05.2006, 20:50

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pozdravček, ste se pa vse nekam porazgubile se vidi da je bil danes lep dan
no danes je bilo pri nas na jedilniku

Z: banana
K: pica
V: potica

clock-img

27.05.2006, 21:43

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Se opravičujem za včeraj... sploh mi ves dan ni uspelo priti do računalnika. Držala sm se pa še zmeri... in ja... še zmeri vztrajam. user posted image

Dons je pa blo pa tkole...

Z: kava, sadje sm pa čist pozabla dons
K: testenine z doma narejeno paradižnikovo omako, solata
V: torticaaaaaaaa, čokojadaaaaaaaaaa user posted image user posted image

No... jutr pa spt sadje... jeeeeeuser posted image pol pa še vodni... se bomo fajn spucale... komi čakam... do takrat pa... fajn se mejte... papa...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem