cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE....12.dan (sadje)

clock-img

12.05.2006, 06:33

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Jutro babn"ce!!!user posted image  

Dons se bomo pa fuuul najedle,a ne user posted image  Sadje na 101 način user posted image  

Za kosilo si bom nardila pečena jabolka....drugače pa kar bo pod roke prišlo. (seveda sadjeuser posted image ).

Lep sončen dan!!! In še lepši vikend!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.05.2006, 06:58

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo mene...po kofet, zej pa pod tus in novih dogodivscinam nasproti...

Dones pa sadje, sadje,sadje...


bo ze :)

clock-img

12.05.2006, 07:47

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Dobro jutro. Danes spet sadje. Upam, da bo šlo. Do zdaj je šlo sadje brez problema. Ne vem še kaj bom danes jedla, ker še nisem uspelapogledat v hladilnik.

clock-img

12.05.2006, 08:55

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro!
Kak fajn, da je spet sadje, se bo moj buši malo olajšaluser posted image  Včeraj sem se tako nažrla tiramisuja, da mi je bilo zvečer slabo. Danes bo ziher boljšeuser posted image  Kaj še bom jedla, pa ne vem, ker imam doma samo banane in morem it prvo v trgovino nabavit še kaj druga. Aja, pa limone imam-saj limonado lahko pijem, namesto vode, ne?

Lep sončen pozdravček!

clock-img

12.05.2006, 09:25

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pozdravljene!

Celo meni se je tehtnica nekoliko premaknila! Za 0,5 kg! Juhej!
Danes pa sadje in zelenjava: banane, jabolka, za kosilo zelenjavna juha, za večerjo pa pečene bana
ne z zmečkanimi jagodami.

Tejči, limonado brez sladkorja lahko po moje brez skrbi piješ.


_____________________________

lp

clock-img

12.05.2006, 10:35

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Dobro jutro še z moje strani...

Pravkar jem Z (jabolko).. Včeraj, ko sem šla spat mi je ppšteno krulilo v želodcu, ker sem jedla V ob 17.30, ampak sem vzdržala in danes (kljub mojim grehom, npr. včeraj sem jedla margerito - ja, seveda s sirom), se je cajgnar premaknil navzdol user posted image  Saj, ko se bom pa dieto RES STRIKTNO držala, pa bodo kile stale user posted image

Meni se že to pozna, da jem precej manj oz. SKORAJ nič sladkarij in slanega... Vodo pa še vedno premalo pijem... user posted image  Če pa pozabim.. user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

12.05.2006, 12:05

clock-img

Tjuša

pencil-img

31

Živjo.
Tako mi je žal, da sem zgrešila vašo skupino in se vam nisem pridružilauser posted image . Tako žal, da ne morem povedati. Jaz se tega šele lotevam in bi mi prav prišlo malo moralne podpore, ne malo, ogromno. imam težave s taščo, smo namreč v skupnem gospodinjstvu, ki ne razume, da ne moreš jesti kot pujs in biti šlang, jaz pa sploh ne. upam, da tokrat ne bo tolk komplicirala in ...user posted image
Držim pesti za vas in upam, da bo tudi meni uspelo, sčasoma.

Lep dan vam želim.user posted image

clock-img

12.05.2006, 12:45

clock-img

bonika

pencil-img

142

Tjuša, saj se nam lahko pridružiš, čeprav z zamudo, pridruži se nam jutri, ko je dan B (beljakovine), s tem dnem se dieta začne, pa nič zato, če bo naš 13. , tvoj pa 1. dan, bomo pa mele iste jedilnike. Na taščo pa se ne oziraj, jej toliko in tisto kar tebi ustreza, je pa zlo zoprno, če imate skupno gospodinjstvo, se je treba ves čas nekaj prilagajat.

clock-img

12.05.2006, 13:53

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Tjuša, res se ne sekiraj.... Ne glede na to KAJ jeste, ti se drži svojega ali pa si sama kaj pripravi. Tako npr. če jeste za kosilo JUHO, MESO, PRILOGO, SOLATO in SLADICO, ješ na B dan MESO + SOLATO + ČISTO JUHO na koncu (če ti je). Če imaš Š dan ješ PRILOGO (krmpirček ali riž) + SOLATO, zraven lahko ješ h krompirčku npr. tudi ketchup... Sladici pa se boš žal morala odpovedat (razen na OH dan zvečer)...

Vso srečo!

Jaz sem zdaj pri 2. obroku tega dneva - banani... Saj gre, ampak malo sem lačna user posted image  Že dirkam po vodo, da si vsaj z njo (za kratek čas) napolnim želodec. Se pa že ful veselim jutrijšnjega dne, ko bo mesek user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

12.05.2006, 13:57

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Jaz še ne vem ali bom danes imela sadni dan, ali pa bom zamenjala današnji in jutrišnji dan. Je vse odvisno kako se popoldan razplete. Sem pa zaenkrat pojedla 1 banano in 2 jabolka. No, upam da s sadnim dnem opravim danes.

Se pa zelo dobro počutim. Spet imam tisti občutek lahkotnosti, ker želodec ni ves čas z nečim zapacan.

Pa sonček je zunaj, pa še petek povrh vsega...pa kaj sploh še hočmo!?! Aja, zgubit kakšnih 15kg! Mala malca! user posted image

Uživajte!

clock-img

12.05.2006, 14:02

clock-img

cukerček

pencil-img

575

KU KU
Jaz sem tudi na dijeti, one 90 dnevni. Včeraj sem imela sadje, pa saj je šlo. V 10 dneh sem zgubila  6.5 kg, le vztrajat je treba. Probajte na margarini pečene banane prelite z zmiksanimi jagodami. pravi raj na zelji če si lačen, pa še nasiti te.
user posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

clock-img

12.05.2006, 21:11

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jst sm laaaaačna! user posted image  Sam se ne dam! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

12.05.2006, 22:56

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Dan... hihi... v bistvu dober večer no... user posted image mal sm pozna dons... no ja... ful pozna... sam res prej nism mogla... sam grešila pa vseen nism... a nism pridna? user posted image

torej... tkole:
Z: jabolko, kava
K: zelenjavna juha (in to brez kruha, pa sploh nism bla lačna pol)
V: mešana solata

No... se pišemo jutr... pa prej... oblubm!user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem