cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VPRAŠANJE?

clock-img

07.11.2005, 09:56

clock-img

sand

pencil-img

105

Koliko sadja ste (med 90 dnevno dieto) pojedle dop. in ali lahko ješ sadjetudi med obroki in zvečer ne glede na to kateri dan je na vrsti?
Lp Sand
ps.ma ful ste face k ste tolk lepo shujšale in še hujšate, bravo!

clock-img

07.11.2005, 10:27

clock-img

Anonimen

Sajde se med to dieto je samo dopoldan, izjema je sadni dan. Dopolne lahko poješ zajtrk, pa še sadno malico, če imaš pozno kosilo recimo, po dva enaka sadeža naenkrat. Med kosilom in večerjo se sadja ne je, niti druge malice ne.

Na sadni dan pa ješ sadje ves dan v razmaku dveh ur.

clock-img

07.11.2005, 10:35

clock-img

sand

pencil-img

105

Al bina, zanima me kako si reševala krizo, če si bla lačna?
Lp Sand

clock-img

07.11.2005, 12:57

clock-img

Anonimen

Pila sem vodo. AMpak jaz se te diete itak ne bi šla, če bi še dojila. To sem že parkrat napisala, ker vem, kako dojenje zlakotni, tako da mi ni jasno, kako sploh vztrajaš. Koliko pa je dete staro?

clock-img

07.11.2005, 12:59

clock-img

Anonimen

Aja, oprosti, saj ne vem, če ti dojiš, zdajle sem brala o mammy, pa sem vaju mogoče zamešala, se opravičujem. No, velja pa eni ali drugi ali obema, če še dojita user posted image

clock-img

07.11.2005, 15:01

clock-img

sand

pencil-img

105

Hojla,
dete je staro 9m. in se dojiva zvečer, pa kdaj čez dan in ponoči oz. proti jutru enkrat, zato bi jest rada počas že stopila tisti višek.Lp Sand 

clock-img

07.11.2005, 16:17

clock-img

Anonimen

Aja, potem pa ni panike, če je devet mesecev. Tudi če se počasi nehata (v primeru, da zmanjka mleka) ne bo nič hudega.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem