cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VAJE ZA ZMANJŠANJE OPRSJA

  
clock-img

01.02.2006, 12:26

clock-img

Anonimen

Shujšala sem 6 kg, št. modrca pa se nažalost še ni nič zmanjšala.. ker se mi je že prej zdelo, da imam "prijateljici" preveliki, se to seveda sedaj še toliko bolj pozna..

torej, ali obstajajo kakšne vaje ali kaj podobnega, da bi se to utrdilo in zmanjšalo?!?!?

če ve nič ne boste predlagale, se bom mogla obrniti na saško lendero, ki mi bo podrobneje razložila tisto slavno masažo.user posted image    user posted image    user posted image     user posted image     user posted image     user posted image     user posted image

clock-img

01.02.2006, 12:29

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Joj, biba, ti ga pa tud pihneš. A veš kaj bi ene bejbe dale za to, da bi vsaj malo jošk imele????

Sicer ti pa ne vem pomagat...najbolje da en fajn push-up kupiš in boš videla, kako bo tvoj zadovolen. Pa še kateri druguser posted image



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

01.02.2006, 12:30

clock-img

total

pencil-img

4453

Če maš viška mal posodiuser posted image ,sicer pa pri velikem oprsju se ponavadi ne dosti zmanjša če shujšaša,se prej povesijo.

clock-img

01.02.2006, 12:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 12:34

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz takoj dam 2 številki, mi grejo na živce. Sam pridte iskat takrat ko mojega ne bo doma! user posted image

clock-img

01.02.2006, 12:39

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




To tudi mene zanima. Takšnega obsega kot ga imam jaz 100% nima nobena. Še tiste s silikonskimi ne.user posted image user posted image user posted image


clock-img

01.02.2006, 12:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 12:45

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Biba12, s tem vprašanjem si presegla samo sebe user posted image .
Za zmanjšanje ti ne znam povedat, lahko pa se ti zgodi, da ti bodo po 21 mesečnem dojenju visele kot ušesa lovskega psa user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

01.02.2006, 12:47

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela včasih 75, zdaj imam pa 85! Juhuuuuu!

clock-img

01.02.2006, 12:50

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




user posted image Joj, a moram? Mi je nerodnouser posted image user posted image . Evo, bom izpljunila: 123 cm. Ne okoli govorit.


clock-img

01.02.2006, 12:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 12:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 12:57

clock-img

Anonimen

ej, muki1, ti me pa res znaš potolažt..user posted image

obseg:80 ali 85 C!!!

že tko me je več v zgornji del telesa (trebuh, prsa).. glede na te mere, mam noge k šmarn pajk.. od tuki tud želja po manjših...

ful se mi zdi, da te vsak pogleda ravno gor in že zarad tega zgledam bolj močna.. pa tud ni normaln, da kopalke ne morm kupt v kompletu, ampak vedno hlačke 2 številke manjše..user posted image

clock-img

01.02.2006, 13:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 13:04

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Moja števila je pa 90 C.

No, ker hoče?

clock-img

01.02.2006, 13:06

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Saj sekiram se ravno ne, me pa motijo in bi bila vesela, če bi bile vsaj 20 cm manjše. Še tečt ne morem, ker mi pobegnejo iz modrčkauser posted image . Vedno problemi pri nakupovanju kopalk. Bi moral zgornji del bit nekje 2 številki večji kot spodnji. Potem pa je rezultat, ko kupim kopalke, da je spodnji del 3X prevelik, če hočem, da mi je zgoraj prav. Grem pa počasi začet malo migat v fitnes in upam, da bodo kaj manjše.


clock-img

01.02.2006, 13:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 14:04

clock-img

Anonimen

men grejo na živce!!!!!!!!!!!!user posted image

rada bi mela take, kot sm jih mela preden sem se 15 kg zredila.. pa očitno tud s hujšanjem ne bo šlo nazaj....

kaj pa če shujšam ene 15 kg??? pol bojo pa usi misl, d mam umetne..user posted image

mislm, adijo.. bo treba dat enga miljončka, pa jt pupravt..user posted image

clock-img

01.02.2006, 14:08

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz kupim. Od vsake eno številko. Denar na roko - davčna nič ne pobere. user posted image
Kar pa se tiče Saške Lendero - ona pozna masažo, kako jih povečat.
Sicer pa si jaz tudi moram ločeno kupovat kopalke - zg. del prevelik - sp. del premajhen user posted image user posted image . Ja, jaz pa vam v zameno ponudim košček svoje riti.user posted image

clock-img

01.02.2006, 14:24

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Lelaval, za zgornji del zmenjeno, plačat pa nič ni treba. Niti koščka riti ne vzamem, ker imam te tudi za izvoz. Ma kolk sem jest dobra, vse bi kar dala.user posted image

clock-img

01.02.2006, 15:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 16:31

clock-img

Anonimen

podarim... brezplačno..brez obresti..user posted image

clock-img

01.02.2006, 17:40

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Kako ste dobre. Vzamem ponujeno. user posted image

clock-img

01.02.2006, 19:49

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Tole pa liči že na reklamo in prodajo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

01.02.2006, 22:45

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Ojoj, babe! Jaz se tudi javim za kupit, če mate kaj preveč. Meni so pa že v enem mesecu diete ful uplahnile. user posted image  Trebuh je pa še ostal. Jaz bi pa ravno obratno želela hujšat..... Mogoče se da pa kaj iz trebuha preselit malo višje v joške. To bi blo pa OK. user posted image user posted image  
Jaz bi pa res morala Lenderovo mal zaslišat, ja. user posted image user posted image   Čeprav baje masaža v nasprotni smeri, kot jo je Saška izvajala, ta pa res manjša prsi. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem