cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Uspeh ločevalne diete

clock-img

16.11.2005, 11:46

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Mene pa zanima, koliko je katera shujšala s to dieto, če se je je držala 90 dni? A  je kateri za povedat?

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

16.11.2005, 11:47

clock-img

total

pencil-img

4453

Pejt na forum hujšanje,tam ti vse piše.

clock-img

16.11.2005, 11:48

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Ja total sej je na forumu hujšanje. Si misnla na temo pod 90 dni?user posted image

clock-img

16.11.2005, 11:48

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Pozdravljena!

Sama nisem hujšala po tej dieti (mi ni treba, hvala bogu), jo pa poznam in poznam kar nekaj prijateljic, ki se zelo pohvalijo in so kar veliko shujšale (mislim da okoli 8 kg).

Želim ti veliko uspeha pri hujšanju!

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

16.11.2005, 11:53

clock-img

total

pencil-img

4453

Ja baguska,to sem mislila,pod 90 dni al pa naj prebere teme,ko zdaj me hujšamo.

clock-img

16.11.2005, 12:23

clock-img

Anonimen

Jaz sem jo zaključila prejšnjo nedeljo, izgubila devet kg in težo lepo ohranjam, zaenkrat.

clock-img

16.11.2005, 12:40

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Hvala Baguska.Nimam časa bit tolk tu gor, pa mi kej uide. Zanimalo me je pa zato, da primerjam rezultate z Montinjakovo metodo - men je v enem mesecu ratalo 8 kg dol dobit in držim. Torej sklepam, da sta enakovredni.
Hvala punce in čestitke vsem ki ste zdržale in tudi tistim,ki še boste.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

16.11.2005, 13:13

clock-img

gojska

pencil-img

1128

ČAO,
jaz sem tudi ravnokar zaključila s to dieto. Moram priznat, da je blo zadnijh štirinajst dni bolj površno. Sem spustila kakšen sadni dan in tudi zadnjega vodnega nisem imela. Shujšala sem slabih 8 kg.user posted image
To bi bilo kar v redu- samo da jih ne dobim nazaj.
Bina kako pa zdaj ješ? Do 12h sadje pol pa .......user posted image
Meni ni jasno ali se ne sme mešat cel dan -se pravi belakovine za kosilo- beljakovine za večerjo( tako kot pri dieti samo da ne rabiš  držat štiridnevnega zaporedja ) ali lahko ješ zrezek za kosilo in riž zvečer-  recimo???user posted image
Madona sem napletla.user posted image Upam da me katera razume kaj sem htela vprašat.
gojska

clock-img

16.11.2005, 13:17

clock-img

Anonimen

Ja, gojska, jaz razumem, saj je čisto razumljivo.user posted image  Lahko ješ mešano, za kosilo eno, za večerjo drugo, samo poazi, da bo med obroki poteklo dovolj časa.
Jaz še nisem konec, imam še kakšnih 14 dni, pa sem do sedaj shujšala dobrih 12 kil. Je pa ta dieta menda narejena po Montignacovi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem